Kortrijk – Anderlecht 4:2 (kon.) | Mechelen – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Genk 0:4 (kon.)
KV Kortrijk
4:2 (0:1)
RSC Anderlecht
Sobota 17.08.2019, 18:00 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • 4. kolo
    79. Kristof D'HAENE - 4:2

79
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Další rychlá akce a další rychlý gól v podání domácích. KRISTOF D'HAENE ukázkovou střelou z úhlu přidává již čtvrtý gól svého týmu v tomto poločase. O vítězi je asi už rozhodnuto.
    74. Ilombe MBOYO - 3:2

74
    Nedáš, dostaneš! Po rychlém brejku posílá umístěnou střelou ILOMBE MBOYO svůj tým do vedení. Pro Mboya jde již o druhý přesný zásah v dnešním zápase.
    66. Michel VLAP - 2:2

66
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    A skóre máme opět srovnané. MICHEL VLAP si počkal na pohyb brankáře Bruzzese a následovně míč poslal opačným směrem. Na proměněné penalty je to tedy 1:1!
    57. Hervé KAGE - 2:1

57
    A máme tady zvrat! Domácí jdou po pěti minutách do vedení. De Sart poslal přesný centr na hlavu HEVREHO KAGY, který míč usměrnil za záda brankáře Anderlechtu.
    53. Ilombe MBOYO - 1:1

53
    ILOMBE MBOYO si počínal mazácky! Rozběhl se a vší silou urval míč do levého horního růžku.
    26. Samir NASRI - 0:1

26
    Vlap to naservíroval SAMIRU NASRIMU přímo před nos, který tak bez sebemenších problémů posílá svůj tým do vedení.

Pavel Kovanda

Branky: 53. Mboyo (pen.), 57. Kage, 74. Mboyo, 79. D'Haene – 26. Nasri, 66. Vlap (pen.)

Karty:   50. Ajagun (KRT) – 60. Kayembe (AND)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:21.
    KV Kortrijk: Bruzzese – D'Haene, Kagelmacher, Hines-Ike, Golubović – Van der Bruggen (C), De Sart – Ivanof (46. Kage), Ajagun (88. Azouni), Ocansey (84. Bacula) – Mboyo.
    Náhradníci: Deman – Azouni, Rougeaux, Kage, Mujakić, Bacula, Ezekiel.

RSC Anderlecht: Van Crombrugge – Dewaele, Sardela (63. Amuzu), Sandler, Kompany – Verschaeren, Chadli (78. Doku), Kayembe, Nasri (C), Vlap – Thelin.
    Náhradníci: Roef – Adžič, Amuzu, Cobbaut, Doku, Gerkens, Lokonga.

Rozhodčí: Lambrechts – Vanyzere, Vandecauter (všichni BEL)