Kortrijk – Anderlecht 4:2 (kon.) | Mechelen – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Genk 0:4 (kon.)
Waasland-Beveren
0:4 (0:1)
KRC Genk
Sobota 17.08.2019, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 4. kolo

Dnes Genk vybojoval zcela zasloužené tři body, když poráží domácí tým Waasland-Beveren v poměru 0:4. Genk se ujal vedení v prvním poločase zásluhou Paintsilla, který si výborně našel centrovaný míč ve vápně a hlavičkou zakončil.
    Hrdinou utkání se však stává Samatta, kterému se dnes povedl hattrick! Svou cestu k hattricku začal v 53. minutě a své brankové představení uzavřel v 86. minutě. Hosté za celý zápas domácí k ničemu nepustili a po právu si odváží tři body. Vyjímkou byla jedna akce, ze které domácí tým trefil tyč. (22:23:35)

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Daan Heymans (Waasland-Beveren).

90+2
    Dobrou střelu v závěru utkání vyslali domácí! Proti byl však brankář Genku a střelu vyráží.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Rozhodčí píská útočný faul domácího týmu.

89
    Domácí se pokoušejí o čestný zásah. Genk jim ale nic nedovoluje.

87
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Bryan Heynen, přichází Dries Wouters.
    86. Mbwana SAMATTA - 0:4

86
    Genk právě vstřelil branku!
    a SAMATTA má hattrick! Branku vstříli po rychlém protiútoku, když domácí přišli snadno na polovině o míč.

84
    Utkání se blíží ke svému konci, nyní by byla bodová ztráta Genku v dnešním duelu obrovským překvapením.

83
    Z rohového kopu nevzniklo žádné nebezpečí.

82
    Rohový kop pro domácí tým.

81
    Další útočnou akci domácích přerušil Gabriel svým výběhem. S míčem hrají domácí.

80
    Hosté nyní zahodili obrovskou příležitost! Nejprve útočící hráč trefuje pouze břevno odkryté branky a následná dorážka jeho spoluhráče jde vysoko nad branku!