Ural – Samara 1:3 (kon.) | Tambov – FK Krasnodar 0:2 (kon.) | Zenit – Groznyj 0:0 (kon.)
FK Ural
1:3 (0:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Sobota 17.08.2019, 13:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga • 6. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (15:04:31)

Dnešní utkání tedy ovládla hostující Samara 3:1. Skóre otevřel v 28. minutě Ginsari, který si našel perfektní centr od Kabutova, od té doby do poločasu byl lepší domácí tým, ale využít to nedokázal. Na konci druhého poločasu to už domácí borci otevřeli a udělaly dvě chyby v rozehrávce, ze kterých pramenily branky Soboleva a Radonjiće. V závěru dal alespoň symbolickou branku domácí Paňjukov po zmatku v pokutovém území Samary. Utkání nabídlo jednu červenou kartu, kterou inkasoval v 67. minutě domácí Jemelianov.
    Příští zápas hraje Ural 26.8. doma proti Soči. Samara hraje příště 25.8. doma se Spartakem Moskva.

90+4
    90+3. Andrej PAŇJUKOV - 1:3

90+3
    Ural právě vstřelil branku!
    Po několika domácích zblokovaných střelách se míč odrazil k Andreji Paňjukovi, který nehlídaný poslal míč do sítě – 1:3.

90+2
    Hostující Radonjić dostal míč přímo před Godzjura, ale branku vstřelit nedokázal, protože přestřelil.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Do dalšího útoku se řítil Sobolev, ale radost mu zkazil lajnový rozhodčí, který mu odmával ofsajd.

89
    Hostující Timofejev ztratil míč při rozehře a Boumal se hned snažil hledat spoluhráče vepředu. Jeho úmysl přečetl Karpov a vše zastavil.

88
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Vladimir Iljin, přichází Arťom Jusupov.

88
    Žlutou kartu dostává Denys Kulakov (FK Ural).

87
    Domácí nyní kombinují na půlce a vypadají, že by se ještě chtěli podívat k brance soupeře.

86
    Domácí se snažili otevřít hru, což se ji stalo osudným. Zápas se nyní už pouze dohrává.
    84. Dejan RADONJIĆ - 0:3

84
    Samara právě vstřelila branku!
    Další chybu v rozehrávce potrestal DEJAN RADONIĆ, který dostal míč po brejku od Artema Soboleva a míč uklidil krásně k tyči.

83
    Do vápna se z pravé strany snažil dostat Paňjukov, ale míč se mu sklouzl po noze a nakonec o něho přišel.

81
    Žlutou kartu dostává Andrej Paňjukov (FK Ural).
    79. Alexandr SOBOLEV - 0:2

79
    Domácí Boumal udělal chybu v rozehrávce u půlky hřiště, čímž namazal Artemu Timefejevovi, který hned našel ALEXANDRA SOBOLEVA, ten na nic nečekal a hned vystřelil. nakonec je z toho nádherný gól z nějakaých 40 metrů.

Ondřej Černý

Branky: 90+3. Paňjukov – 28. Gînsari (Kabutov), 79. Sobolev (Timofejev), 84. Radonjić (Sobolev)

Karty:   30. Jemeljanov (URA), 81. Paňjukov (URA), 88. Kulakov (URA) – 16. Gînsari (KSS), 45+2. D. Kombarov (KSS), 69. Kabutov (KSS)   67. Jemeljanov (URA)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:12.
    FK Ural: Godzjur – Kulakov, Harojan, Jemeljanov, Nasyrov – Augustyniak, Boumal (C) – N. Dimitrov (63. Bavin), Bicfalvi, Iljin (88. Jusupov) – Pogrebňak (46. Paňjukov).
    Náhradníci: Baklov – Čisťakov, D. Poljakov, Mamin, Šabolin, Magomadov, Merkulov, Bavin, Paňjukov, Jegoryčev, Jusupov, Golubcov.

FK Křídla Sovětů Samara: Ryžikov (C) – Aňukov, Karpov, N. Černov, D. Kombarov – Timofejev, Gaţcan (44. Mijailović) – Kabutov (76. Zinkovskij), Gînsari (69. Radonjić), Kanunnikov – Sobolev.
    Náhradníci: Konjuchov, Ovsjannikov – Čičerin, Polujachtov, Mijailović, Zinkovskij, Golenkov, Smirnov, Radonjić, Anton, A. Těrechov.

Rozhodčí: S. Ivanov (Rusko)