Zbuzany – Liberec B 3:0 (kon.) | Jablonec B – Ústí n/O 4:1 (kon.) | Přepeře – Brozany 2:0 (kon.)
Živanice – Zápy 1:1 (5:3 po pen.)
FK Zbuzany 1953
3:0 (1:0)
Slovan Liberec B
Sobota 17.08.2019, 10:15 • Zbuzany • Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Hezké sobotní odpoledne a u fotbalu někdy příště na počtenou! (12:21:09)

Utkání končí, domácí Zbuzany ukázaly, že jsou zkušenějším týmem a pohlídaly si vítězství nad rezervou Liberce. Dvakrát se dokázal prosadit Vojtěch Přeučil, jednou brankou přispěl také kapitán domácích Mario Lička.

90+1

86
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Přeučil, přichází Surmaj.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Mashike, přichází Bergmann.

75
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Bielesz, přichází Čapek.

65
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Michal, přichází Bína.

62
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    Třetí branka v síti liberecké rezervy. Po druhé v utkání se prosazuje VOJTĚCH PŘEUČIL – 3:0.

59
    Žlutou kartu dostává Kristian Michal (FC Slovan Liberec B).

54
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Mečíř.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kanghyun, přichází Petr.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Gembický, přichází Daněk.

53
    Žlutou kartu dostává Vít Kratochvíl (FC Slovan Liberec B).

48
    Kapitán domácích MARIO LIČKA posílá Zbuzany již do dvoubrankového vedení – 2:0.

46

Rozhodčí Zdeněk Šimek ukončil první poločas, po kterém zatím mohou být spokojenější domácí, kteří se brankou Vojtěcha Přeučila dostali do vedení. Rezerva Liberce se ale o body ještě určitě popere. Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

45

32
    Domácí se ujímají vedení! Do střelecké listiny se zapisuje VOJTĚCH PŘEUČIL – 1:0.

20
    Co se týče rohových kopů, domácí jsou zatím aktivnější, avšak ani jedna z těchto dalších dvou standartních situací se ve prospěch Zbuzan neujala, a tak se pokračuje za nezměněného stavu.

8
    Oba týmy si v úvodu vypracovaly po jednom rohovém kopu, z žádného ovšem nepřišlo vážnější ohrožení branky.