Trnava – Trenčín 1:2 (kon.) | Senica – Ružomberok 2:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:4 (kon.)
Žilina – Nitra 3:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Pohronie 0:0 (kon.)
FK Senica
2:2 (2:1)
MFK Ružomberok
Sobota 17.08.2019, 19:00Niké liga • 5. kolo

Držení míče: 52 % : 84 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16. (20:56:01)

Senica vedla v prvním poločase po dvou trefách Castaňedy 2:0, na konci duelu ale svítí na tabuli remízový stav. O dělbu bodů se postarali Twardzik a Novotný. Poslední minuty navíc domácí dohrávali bez vyloučeného kapitána Diase. Ružomberok si ze Senice bere domů bod po výsledku 2:2.

90+3

90+3
    Dvě standardky po sobě pro Senicu, plynou poslední sekundy.

90+2
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Marko Totka, přichází Tomáš Košút.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Na přelomu minut fauloval Roberto Dias při protiútoku Ružomberka na Novotného. Druhá žlutá karta pro kapitána Senice, ten musí předčasně opustit hřiště.

88
    Ofsajdové postavení zrušilo akci Senice. V postavení mimo hru se nacházel Sulley.

87
    Útočný faul Ružomberčanů. Směřujeme do samotného závěru.

86
    Rohový kop se dostal až ke Krčovi. Ten pálil levačkou jen mimo pravou tyč.

85
    Senica je aktivnější a sahá po třetím gólu.

84
    Boris Marhefka vykázal domácího trenéra Michala Šťastného na tribunu. Byly tam velké protesty po neodpískané penaltě po zákroku na Castaňedu.

83
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Adam Brenkus, přichází Filip Hašek.

83
    Ján Maslo podle rozhodčích čistě odzbrojil Castaňedu na malém vápně, toto vyvolalo velké emoce na stadionu! Sulley přitom udělal velkou práci, toto bylo takové na hraně.

82
    Samotný Novotný si nyní ideálně nezpracoval míč. Rýsovalo se přečíslení, nakonec z toho nic nebylo.

81
    Deset minut do konce, v platnosti zůstává stav ze 65. minuty, kdy na 2:2 vyrovnával Novotný. Hosté chystají střídání.

80
    Rohový kop Senicu mnoho vzruchu nepřinesl, brankář hostí zpacifikoval centr nadvakrát.

79
    Ivan Krajčírik bude v pořádku, Seničtí diváci ho už povzbuzují k rozehrávce volného kopu.

78
    Totka hledal Sulleye dva metry před malým vápnem, útočník Senice se ale srazil s Ivanem Krajčírikem. Ružomberský gólman potřebuje ošetření.

Jiří Polášek

Branky: 19. Castaňeda, 31. Castaňeda (pen.) – 45+2. Twardzik (pen.), 65. Novotný

Karty:   49. Krč (SEN) – 29. Krajčirík (RUZ), 40. Takáč (RUZ), 45+3. Qose (RUZ), 59. Novotný (RUZ), 75. Brenkus (RUZ)   90. Dias (SEN)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16.
    FK Senica: Taborda – Krč, Didiba, Dias (C), Klapan – El Moudane, Totka (90+2. Košút) – Addo, Yenne (71. Baumgartner), Ramirez (71. Sulley) – Castaňeda.
    Náhradníci: Vorel – Otrísal, Sulley, Baumgartner, Košút, Favaro Amaral.

MFK Ružomberok: Krajčirík – Čurma, Maslo, Twardzik, Mojžiš – Qose (46. Novotný), Brenkus (83. F. Hašek) – Kostadinov, Takáč, Regáli – Gerec.
    Náhradníci: Kohár – Bobček, Jonec, Novotný, F. Hašek, Zsigmund, Kojnok.