L. Mikuláš – Poprad 0:2 (kon.) | KFC Komárno – Podbrezová 0:0 (kon.) | B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.)
Dubnica – Púchov 1:0 (kon.) | Skalica – FC Košice 1:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:2 (0:1)
FK Poprad
sk Sobota 17.08.2019, 17:00 • Štadión MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga • 5. kolo

Stretnutie medzi MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FK Poprad tak končí výsledkom 0:2, keď v druhom polčase navýšil vedenie hostí v 47. minúte Da Silva. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (18:49:52)

90+2

90
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Gallovič.

90
    Ďalekonosná strela Da Silvu letela meter ponad bránu. Gábriš môže v pokoji rozohrávať.

89
    Žltú kartu dostáva Gerát (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

88
    Dnešné stretnutie sleduje 645 divákov.

87
    Ďalší rohový kop domácich. Po zakončení hlavou lopta letela len tesne vedľa brány a stav zápasu sa tak opäť nemení.

85
    Rohový kop Staša smeroval na Lauru, ale ten bol dobre bránený a loptu nedokázal nasmerovať do priestoru brány.

84
    Liptáci sa nadychujú k záverečnému tlaku ale na kopačkách majú príliš veľa nepresností.

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza D. Andrić, prichádza Acosta.

80
    Baroš vybojoval loptu na vlastnej polovici a vyrazil do protiútoku. Jeho prihrávka do behu na Lauru bola do ofsajdu a hra sa prerušuje.

78
    Obrovská šanca domácich. Kotora poslal perfekntú loptu pred Maleca. V neprehľadnej situácii domáci viackrát zakončili, ale hostia sa aj s kusom štastia dokázali ubrániť.

77
    Žltú kartu dostáva Horváth (FK Poprad).

74
    Pekná akcia domácich. Liptáci sa napokon dostali až pred Maleca, ale v neprehľadnej situácii sa rýchlejšie zorientovali hostia a loptu poslali mimo pokutové územie.

72
    Hra v posledných minútach stratila tempo. Hostia sa nikam neponáhľajú a Liptáci často strácajú loptu.

70
    Žltú kartu dostáva D. Andrić (FK Poprad).

68
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza D. Krčík, prichádza Lukáč.

67
    Gólová príležitosť domácich. Václavík centrom v pokutovom území našiel Bartoša. Jeho prudká hlavička tesne minula bránu Popradu.

65
    Ďalší rohový kop Popradu, no k ohrozeniu domácej brány sa hostia nedostali a hra sa presunula do stredu ihriska.