Blansko – Zlín B 1:0 (kon.) | Slovácko B – Rosice 3:1 (kon.) | Uničov – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.)
FK Blansko
1:0 (1:0)
FC Zlín B
Neděle 18.08.2019, 10:15 • Blansko Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:19:09)

Je konec! Blansko zvládlo další domácí souboj a porazilo rezervu Zlína těsně 1:0! Domácí celek předvedl opravdu povedený výkon hlavně směrem dozadu. Deset minut před přestávkou rozhodl o výhře domácích Přerovský! Ve druhé půli Blansko pokračovalo v parádním výkonu a nepustilo Zlín do vyložených možností.

90+1

89
    Domácí zkušeně vybojovali rohový kop a mohou nasbírat další cenné vteřinky k dobru.

87
    Domácí znovu zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Blansko zvolilo rozehrávku do kombinace.

85
    Blansko zvládá závěrečné minuty dnešního duelu ve velké pohodě. Domácí kombinují poblíž pokutového území Fastavu.

83
    Žák nakopl míč do pokutového území, nicméně nikdo v dresu Blanska nedokázal zakončit.

81
    Do konce dnešního duelu zbývá posledních deset minut. Zlín se stále nemůže dostat do velkého tlaku.

79
    Zlín se dostal k míči, jenže nepřesnou kombinací se o něj bleskově připravil.

77
    Domácí s velkým přehledem kontrolují své vedení. Zlín se nemůže prodrat do blízkosti velkého vápna.

74
    Štěpánek procedil přihrávku mezi obránce domácího celku, ale brankář Doležal vyrazil ven z branky a míč odkopl.

72
    Cedidla ustál hlavičkový souboj s Urbančokem. Zlín však potřebuje hrát na polovině soupeře.

70
    Domácí stopeři kombinují v zadních řadách a uklidňují hru. Nikdo z hráčů Zlína rozehrávku domácích neatakuje.

68
    Blansko hraje opravdu skvěle ve středu hracího pole. Domácí fotbalisté nepouštějí soupeře do zakončení.

66
    Červenka si splnil své defenzivní povinnosti a vybojoval míč pro Zlín. Hosté mohou znovu zaútočit.

64
    Domácí celek si předchozí situaci ještě jednou zopakoval. I tentokrát si zlínská obrana věděla rady.

62
    Blansko zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč však skončil na hlavě obránce.

60
    Je za námi hodina hry a domácí Blansko stále drží své těsné vedení. Zlín se po změně stran ne a ne dostat do šancí.

58
    Váňa poslal prudký centr na hranici pokutového území, nicméně nikdo z hráčů Fastavu nedokázal zakončit.