New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
New York Red Bulls
1:1 (1:0)
New England Revolution
Neděle 18.08.2019, 01:00 • Red Bull Arena • Americká MLS

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

V dalším zápase americké MLS se utkají týmy z východní konference. Jedná se o souboj mezi kluby New York Red Bulls a New England Revolution. Oba týmy mají odehráno 25 zápasů a jsou na tom bodově velmi podobně. Domácí New York dokázal nasbírat 37 bodů, hostující New England 34 bodů. Oběma týmům to prozatím stačí na účast v play off, ale ani jeden z týmů nemá ještě vůbec nic jistého, a tak nesmí usnout na vavřínech.

Vzájemná bilance těchto týmů je v posledních letech velice vyrovnaná (5-5), nedá se říci, že by jeden z týmů pravidelně vyhrával. Zápas je papírově otevřený, výhodou je snad jen domácí prostředí týmu z New Yorku.

New York Red Bulls: Robles – Lawrence, Long, Parker, Buckmaster – Casseres, Davis, Royer, Romero, Rzatkowski – White
    Náhradníci: Meara – Barlow, Fernandez, Murillo, Muyl, Tarek, Wright-Phillips

New England Revolution: Turner – Castillo, Anibaba, Mancienne, Bye – Caicedo Mosquera, Agudelo, Caldwell, Bou, Gil – Bunbury
    Náhradníci: Knighton – Buchanan, Caicedo, Fagundez, Jones, Penilla, Zahibo

Rozhodčí: Penso – Uranga, Briere.

Oba týmy jsou již nastoupeny na hřišti. Zápas začne za několik málo okamžiků.

Domácí celek si pro dnešní utkání zvolil dresy červené barvy, hosté budou hájit barvy modré.

1

1
    V utkání začíná aktivněji domácí celek.

2
    Domácí si ihned ve druhé minutě připsali první střelu na bránu, Matt Turner byl však připraven.

3
    Nepřesnost na domácích kopačkách znamená zisk míče pro hosty, kteří tak mohou založit svůj první útočný výpad.

4
    První rohový kop v zápase. Zahrávat jej bude domácí New York.

5
    Hosté se ubránili za cenu dalekého odkopu.

7
    První ohrožení brány domácích. Pěknou střelou se blýskl Gustavo Bou, ale Luis Robles byl na svém místě a vyrazil míč do zámezí. Uvidíme rohový kop.

9
    Další rohový kop, nyní však pro domácí.

10
    New York zahrál roh znamenitě. Pomocí nacvičeného signálu se dostal míč k Royerovi, který ale nepropálil hráz těl, která stála míči v cestě do brány.

11
    Obrovská šance domácích! V dobré palebné pozici se objevil opět Daniel Royer, ale hostující gólman jeho projektil odrazil.

13
    Domácí jsou nyní v tlaku, vytěžili z něj další roh.

14
    Ošemetnou situaci musel vyřešit hostující gólman, který vyrazil míč na další rohový kop.

16
    V dobré pozici se objevil domácí útočník White, ale nakonec byl zablokován.

17
    Další roh pro domácí celek.

18
    New York RB právě vstřelil branku!
    Už to po závaru vypadalo, že se hosté ubrání, ale míč se dostal na hranici šestnáctky k volnému MARCU RZATKOWSKIMU, který se nijak nerozpakoval a vyslal na bránu tvrdou ránu, na kterou Turner nedosáhl. 1:0
    18. RZATKOWSKI - 1:0

21
    Zdravotní problémy má domácí White. Zatím po šlapáku zůstává na hřišti, ale uvidíme, jestli nebude muset opustit hrací plochu.

23
    Centr domácích přeletěl všechny hráče a rozehrávat bude gólman hostí.

24
    Brian White si řekl o ošetření a asi to nepůjde dále. U postranní čáry se již rozcvičují možní náhradníci.

25
    White jíž vstoupil na hřiště a po ošetření dá svému tělu ještě jednu šanci a zůstane prozatím na hrací ploše.

27
    Brian White nyní absolvoval dlouhý sprint, po kterém vystřelil a ihned se chytil za svou levou nohu. Signalizuje, že to dále nepůjde.

28
    Střídání v týmu New York Red Bulls. Odchází Brian White, přichází Bradley Wright-Phillips.

31
    Aktivita zůstává na kopačkách domácího celku.

33
    Nadějnou akci hostí zazdil útočník Bunbury, který si míč ideálně nezpracoval a míč se ocitl v zázemí.

35
    Obrovská šance střídajícího Wright-Phillipse! Obešel si obránce a z bezprostřední blízkosti prověřil hostujícího gólmana, který předvedl důležitý zákrok.

39
    Nepřesnost v domácí rozehrávce znamená zisk míče pro hostující celek.

40
    Střelu Byeho domácí gólman zpacifikoval rukavicemi.

41
    Krásný centr Royera nalezl Rzatkowskiho, který sice prudký pas trefil, ale míč neskončil mezi třemi tyčemi.

45+3
    Oběma týmům zřejmě přestávka prospěje, v posledních minutách se toho příliš vzrušujícího nestalo.

45+3
    Poslední roh v první poločase budou kopat domácí.

45+4

Skončil nám první poločas, který nabídl převahu domácího celku v podstatě v průběhu celého poločasu, z čehož pramení vedení 1:0 New Yorku po úvodních 45-ti minutách, když se v 18. minutě trefil Rzatkowski.

Druhý poločas začne přibližně ve 2:13.

46

46
    Střídání v týmu New England Revolution. Odchází Scott Caldwell, přichází Wilfried Zahibo.

48
    Druhý poločas začal rovněž aktivitou domácích.

50
    Domácí se hnali do situace 3 na 3, tu ale nevyřešili úplně dobře a dopředu míří hosté.

51
    Míč se po faulu hostí dostane na kopačky domácích.

53
    New York kombinuje v blízkosti brány, kterou střeží Turner, ale prozatím ji přímo neohrozili.

54
    V dobré pozici se ocitl hostující Gil, který však z otočky minul zařízení a ohrozil tak maximálně fanoušky za bránou Roblese.
    54.

56
    Po faulu hostí se míče ujmou opět hráči v červeném.

59
    Z druhého poločasu už je odkrojeno 14 minut, ale na první kloudnější akci zatím čekáme.

62
    K míči se dostanou hosté. Faulouván byl Gil, ale prozatím se vše obejde bez karetního trestu.

63
    Centr hostí zpacifikoval Robles.
    63.

65
    Domácí se nyní začínají dostávat častěji před bránu Turnera, ale na další gól stále čekáme.

65
    Tým New England právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok hostí znamená vyrovnání stavu! GUSTAVO BOU si převzal kolmý pas a upaloval sám na Turnera, kterého dokázal obstřelit a dostat míč do sítě. 1:1
    65. BOU - 1:1

68
    Efektní patička Royera skončila zhruba metr od levé tyče.

68
    Střídání v týmu New York Red Bulls. Odchází Cristián Cásseres, přichází Omir Fernandez.

70
    Další obrovská šance Royera! Wright-Phillips mu předložil míč, Royer si dovolil kličku, ale vzápětí se před ním objevil další obránce, který jeho pokus ztečoval.

71
    Střídání v týmu New England Revolution. Odchází Teal Bunbury, přichází Cristian Penilla.

74
    Aktivitu vyvíjí hostující celek, ale zatím jsou poměrně daleko od brány Roblese.

76
    Nebezpečnou hlavičku Royera zlikvidoval Turner. Tento ofenzivní hráč New Yorku už dnes spálil nespočet šancí.

78
    Na hřišti se ocitl hostující Castillo a je ošetřován. Prostor pro pokyny od trenérů obou táborů.

80
    Trošku riskantní pas zvolil domácí stoper Parker, ale domácí gólman si ním nakonec poradil a rozehrál akci.

82
    domácí středopolař Romero zkusil své štěstí, bránu však minul.

83
    Střídání v týmu New York Red Bulls. Odchází Kemar Lawrence, přichází Michael Murillo

84
    Pronikajícího Royera zastavili hosté pouze za cenu faulu.

85
    Centr domácích si našel pouze hostující gólman Turner.

86
    Domácí mohli přenést misky vah na svou stranu, ale Davis nenašel přesně naběhnutého Royera, a tak se nebezpečí pro hostující branku nekonalo.

87
    Střídání v týmu New England Revolution. Odchází Edgar Castillo, přichází DeJuan Jones.

89
    Domácí hráči kombinují na polovině svého soupeře.

90
    Po faulu Longa se dostanou k míči hosté.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+2
    Obrovské štěstí pro hosty! Turnera trefil z bezprostřední blízkosti domácí Wright-Phillips!

90+2
    A další skvělý zákrok Turnera! Tentokrát se vytáhl proti razantní střele Rzatkowskiho.

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení a míč je v držení hostů na polovině New Yorku.

90+5

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:15.

Skončilo nám utkání MLS mezi týmy New York Red Bulls a New England Revolution. Domácí celek byl v průběhu prvního poločasu lepším týmem a také se to odrazilo na skóre, když New York šel do kabiny za vedení 1:0. Druhý poločas nenabídl příliš ofenzívy, ale přece jen se jedna akce ujala, když hostující Bou překonal Roblese a udělal tečku za tímto utkáním, které skončilo 1:1. Oba týmy si tak odnáší jeden bod z toho souboje.

Ode mne je to vše, přeji krásný zbytek neděle! (03:05:36)