New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
Vancouver Whitecaps FC
1:0 (1:0)
DC United
Neděle 18.08.2019, 04:00Americká MLS

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Americké MLS. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Whitecaps a DC United.

Vancoucer je v Západní konference na posledním místě, s dvoubodovu ztrátou je na dvanácté pozici. DC jsou ve Východní konferenci na třetí pozici. Favoritem jsou tedy hosté.

Vancouver Whitecaps FC: Crépeau¨- Nerwinski, Godoy, Comerlius, Ali Adnan – Rose, Hwang Im-Beom, Teibert – Bair, Montero, Reyna
    Náhradníci: MacMath – Sutter, Henry, Giro, Erice, Ricketts, Ardáiz

DC United: Hamid – Jara, Briliant, Bimbaum, Mora – Rodíguez, Moreno, Filipe, Segura – Rooney, Ariola
    Náhradníci: Seitz – Robinson, Pines, Boateng, Acosta, Kamara, Amarikva.

1

2
    Paul Arriola z hostujícího celku se dostal ve druhé minutě do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář..

4
    Fredy Montero v osobním souboji fauloval, míč tedy mají hostující fotbalisté, volný kop rozehrává Filipe-

6
    Steven Birnbaum (D.C. United) hlavičkoval po centru Wayne Rooneye, ale zakončení postrádalo přesnost. Míč končí mimo branku,

8
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, která je také způsobená ošetřováním hráče. Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější hru.

8
    Leo Jara z hostujícího celku centroval před branku, ale míč v pokutovém území dokázal zastavit brankář Crépeau,

10
    Úvod zápasu mnoho šancí nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

12
    Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do střeleckých pozic.

12
    Hosté dvakrát rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Vancouveru si vždy dokázala poradit.

14
    Žlutou kartu dostává Lucas Rodríguez (DC United).

16
    DC United se nyní po delší době propracoval do střelecké pozice, Wayne Rooney zakončoval levou nohou a jeho rána končí vedle branky. Nebyl to špatný pokus.

18
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí celek se k velké radosti fanoušků dostává do vedení, prosazuje se střelou ze střední vzdálenostu YORDY REYNA. Asistence: Russell Teibert.
    18. Yordy REYNA - 1:0

19
    Wayne Rooney (D.C. United) se pokoušel o vyrovnání. Připravil si míč, ovšem jeho rána končí mimo branku, brankář zasahovat nemusel.

20
    Dvacet minut hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku, mnoho dalších šancí jsme v dosavadním průběhu zápasu neviděli.

24
    Po delší době klidnější pasáže hry se dostal do šance hostující celek. Joseph Mora (D.C. United) levou nohou zakončoval a míč končí těsně vedle branky.

25
    Vancouver stále vede o jednu branku, na další výraznější šanci v tomto zápase čekáme. Aktivněji hraje DC United momentálně, ale prosadit se zatím nemůže.

25
    Wayne Rooney (D.C. United) zakončoval pravou nohou, jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku.

27
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek vede o jednu branku, na další výraznější šanci zatím v tomto zápase čekáme.

30
    Po půl hodině hry fauloval v souboji o míč Theo Bair, Rozehrávat tak bude hostující Lucas Rodríguez.

32
    Paul Arriola (D.C. United) zakončoval pravou nohou, ale jeho rána končí mimo branku Sice pořádně vystrašil brankáře, nicméně míč končí mimo.

34
    Do šance se nyní dostal domácí celek Ali Adnan (Vancouver Whitecaps FC) dostal míč před branku, přijal centr od Teiberta, ale rána končí mimo. Gólman zasahovat nemusel.

35
    Deset minut před koncem poločasu se do postavení mimo hru dostal domácí Vancouver, Yordy Reyna byl nachytaný ve špatném postavení.

36
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do výraznějších šancí.

37
    Pravou nohou to zkoušel Wayne Rooney (D.C. United). Jeho rána byla obranou domácího Vancouveru zblokovaná. Hvězdný útočník nezakončil.

39
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, Felipe (D.C. United) pravou nohou zakončoval po centru od Segury, ale branku trefit nedokázal. Míč končí mimo.

41
    Yordy Reyna (Vancouver Whitecaps FC) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil však byl zblokovaný za cenu rohového kopu.

42
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, první poločas se dostává do své finální fáze,

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat nad rámec prvního poločasu.

45+2
    . Paul Arriola (D.C. United) zakonočoval levou nohou a jeho rána po Jarově pasu byla zblokovaná.

45+2

Vancouver Whitecaps FC vede po prvním poločase o jednu branku, prosadil se Reyna v osmnácté minutě. Od té doby na výraznější šanci čekáme.

46

46
    Frédéric Brillant (D.C. United) hlavičkoval po rohovém kopu svého týmu. Jeho rána končí mimo.

49
    Leonardo Jara (D.C. United) se propracoval do střelecké pozice, jeho rána pravou nohou končí mimo branku, brankář zasahovat nemusel

50
    Střídání v týmu Vancouver Whitecaps FC: ze hřiště odchází Jakob Nerwinski, přichází Doneil Henry.

50
    Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop, ale centr před branku nebyl přesný,

53
    Žlutou kartu dostává Russell Teibert (Vancouver Whitecaps FC).

56
    Frédéric Brillant (D.C. United) díky faulu spoluhráče vybojoval volný kop na své obranné polovině,

57
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Ulises Segura, přichází Luciano Acosta.

58
    Derek Cornelius (Vancouver Whitecaps FC) hlavičkoval po centru Montery, ale jeho zakončení dokázal zastavit brankář poměrně snadno.

61
    Lucas Rodríguez (D.C. United) to zkoušel individuálně a vybojoval rozehrávku na své útočné polovině. Jeho tým se však do výraznější šance nedostal.

62
    Wayne Rooney (D.C. United) zakončoval z volného kopu. Jeho rána končí vysoko nad brankou.

64
    Jeden z hostujících hráčů se dostal k zakončení, Steven Birnbaum hlavičkoval mimo branku. Jeho pokud nebyl špatný, ale chyběla přesnost.

66
    Rohový kop pro hostující celek, zdá se, že se bude střídat.

67
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Leonardo Jara, přichází Emmanuel Boateng.

68
    Ve druhém poločase mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

69
    Žlutou kartu dostává Andy Rose (Vancouver Whitecaps FC).

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku. Ve druhém poločase zatím marně čekáme na výraznější šanci.

71
    Yordy Reyna (Vancouver Whitecaps FC) vybojoval rozehrávku v obranné části hrací plochy Jen těžko se nyní dostávají hráči FC do střeleckých pozic.

73
    Hosté nyní rozehrávali rohový kop. Po centru před branku nevymysleli nic, rána byla zblokovaná.

74
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Wayne Rooney, přichází Ola Kamara.

75
    Steven Birnbaum (D.C. United) hlavičkoval z dobré pozice před brankou, jeho rána končí mimo branku,

76
    Frédéric Brillant po centru před branku hlavičkoval, ale jeho projektil končí mimo branku.

76
    Rohový kop pro hostující celek. Míč ale sebral ze vzduchu brankář. Akce DC United tak končí.

79
    Střídání v týmu Vancouver Whitecaps FC: ze hřiště odchází Fredy Montero, přichází Tosaint Ricketts.

80
    Tosaint Ricketts hraje poprvé za Vancouver Whitecaps.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, domácí celek stále vede o jednu branku,

82
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale zakončit nedokázali, naopak se hra rychle přenesla a Luciano Acosta (D.C. United) pálil z dobré pozice. Jeho rána byla zblokovaná.

84
    Hra je nyní pro ošetřování Russella Teiberta zblokovaná.

85
    Rohový kop rozehrával hostující celek. Luciano Acosta zakončoval z velmi dobré pozice, jeho zakončení hlavou končí na břevnu. Velká šance zůstala nevyužitá.

87
    Paul Arriola se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop. Další příležitost mají hostující fotbalisté.

88
    Dnešní utkání sleduje 22.120 diváků.

88
    Yordy Reyna mohl navýšit domácí vedení, ale jeho zakončení pravou nohou končí těsně vedle branky.

90
    Střídání v týmu Vancouver Whitecaps FC: ze hřiště odchází Yordy Reyna, přichází Scott Sutter.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1
    Sedm minut uvidíme navíc.

90+3
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, utkání se v poklidném tempu dohrává.

90+3
    Bill Hamid hledal zajímavou přihrávkou spoluhráče, ale Kamara byl nachytaný v postavení mimo hru.

90+4
    Hwang In-Beom mohl domácím dát dvoubrankové vedení, ale jeho rána levou nohou končí mimo branku.

90+6
    V nastavení na nějak výraznější šanci na jedné či druhé straně čekáme, ani jeden celek se nikam nežene.

90+7
    Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Vancouver Whitecaps FC).
    Žlutou kartu dostává Maxime Crépeau (Vancouver Whitecaps FC).

90+7

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:14. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:8.

Vancouver Whitecaps vyhrává tento zápas díky brance z prvního poločasu 1:0 a získává další body do tabulky. (06:03:56)