New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
Vancouver Whitecaps FC
1:0 (1:0)
DC United
Neděle 18.08.2019, 04:00Americká MLS

Vancouver Whitecaps vyhrává tento zápas díky brance z prvního poločasu 1:0 a získává další body do tabulky. (06:03:56)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:14. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:8.

90+7

90+7
    Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Vancouver Whitecaps FC).
    Žlutou kartu dostává Maxime Crépeau (Vancouver Whitecaps FC).

90+6
    V nastavení na nějak výraznější šanci na jedné či druhé straně čekáme, ani jeden celek se nikam nežene.

90+4
    Hwang In-Beom mohl domácím dát dvoubrankové vedení, ale jeho rána levou nohou končí mimo branku.

90+3
    Bill Hamid hledal zajímavou přihrávkou spoluhráče, ale Kamara byl nachytaný v postavení mimo hru.

90+3
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, utkání se v poklidném tempu dohrává.

90+1
    Sedm minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Vancouver Whitecaps FC: ze hřiště odchází Yordy Reyna, přichází Scott Sutter.

88
    Yordy Reyna mohl navýšit domácí vedení, ale jeho zakončení pravou nohou končí těsně vedle branky.

88
    Dnešní utkání sleduje 22.120 diváků.

87
    Paul Arriola se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop. Další příležitost mají hostující fotbalisté.

85
    Rohový kop rozehrával hostující celek. Luciano Acosta zakončoval z velmi dobré pozice, jeho zakončení hlavou končí na břevnu. Velká šance zůstala nevyužitá.

84
    Hra je nyní pro ošetřování Russella Teiberta zblokovaná.

82
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale zakončit nedokázali, naopak se hra rychle přenesla a Luciano Acosta (D.C. United) pálil z dobré pozice. Jeho rána byla zblokovaná.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, domácí celek stále vede o jednu branku,