Tondela – Portimonense 1:2 (kon.)
CD Tondela
1:2 (0:2)
Portimonense SC
Pondělí 19.08.2019, 21:15 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (23:18:48)

Tak hostující tým nakonec zápas dovedl do vítězného konce díky brankám Morteho a Iuryho z prvního poločasu. Zápas tedy rozhodla poslední desetiminutovka první půle. Domácí tým dokázal odpovědět až v 84. minutě prostřednictvím Richarda. Domácí tým byl spíše lepším týmem, ale vázla mu hra v poslední třetině hřiště, takže to dnes na body prostě nestačilo. Zápas nabídl pouze dvě žluté karty, které obdržely Wilson a Iury. Tondela příští utkání odehraje 25.8. na hřišti Marítima. Portimonense příště hraje doma se Sportingem 25.8. od 19:30.

90+8

90+7
    Wilson posílal nadýchaný centr do vápna. Tam se ovšem nejvýše dostal brankář Ferreira.

90+6
    Domácí Tvares zkazil přihrávku a míč skončil v autu, takže další možnost pro zdržování hostů.

90+5
    U Ferreiry už jsou lékaři, ale ještě se nehraje.

90+4
    V křečích je na zemi i brankář Portimonense Ferreira.

90+3
    Žlutou kartu dostává Iury (Portimonense SC).

90+2
    Žlutou kartu dostal i hostující trenér Folha.

90+2
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Henrique, přichází Emmanuel Hackman.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90+1
    Morte už odchází ze hřiště, bude muset být vystřídán.

90
    Na zemi je jeden z hostí, který má křeče.

88
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Tabata, přichází Rodrigo.

86
    Z levé strany centroval do vápna domácí Xavier, ale jeho míč nikoho v zeleném nenašel.
    84. RICHARD - 1:2

84
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Moufi vybojoval míč na pravé straně, zatáhl ho do vápna a nahrál pod sebe pro RICHARDA, který z voleje vystřelil a míč skončil v síti – 1:2. Asistence: Moufi.