Portland Timbers
0:2 (0:1)
Atlanta United FC
Pondělí 19.08.2019, 04:25 • Providence Park • Americká MLS

Hostující celek získává v tomto zápase všechny body, Atlanta na půdě Portlandu dokázala vyhrát 2:0. Oba celky vypálily pětkrát na branku, hosté se prosadili dvakrát, domácí ani jednou. Brankář Atlanty Guzan vychytal čisté konto. (06:20:35)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:10. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:8.

90+4

90+4
    Héctor Villalba (Atlanta United FC) v pravděpodobně poslední šanci zápasu minul branku. Jeho rána levou nohou končí mimo.

90+3
    Leandro González Pirez po faulu soupeře vybojoval rozehrávku na své vlastní obranné polovině.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Brian Fernández si nepohlídal své postavení, v době přihrávky byl v ofsajdu.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Portland Timbers: ze hřiště odchází Sebastián Blanco, přichází Dairon Asprilla.
    Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Gonzalo Martínez, přichází Héctor Villalba.

87
    Rohový kop nyní vybojoval hostující celek, který si závěr zápasu užívá.

85
    Jeremy Ebobisse čekal na přihrávku od Conechného, ale byl v postavení mimo hru, což dobře viděl pomezní sudí.

85
    Střídání v týmu Portland Timbers: ze hřiště odchází Jorge Villafaña, přichází Tomás Conechny.

84
    Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Justin Meram, přichází Dion Pereira.

81
    Diego Valeri (Portland Timbers) zakončoval akci svého celku, kousek před pokutovým územím vypálil a jeho ránu celkem snadno kryje pozorný brankář Atlanty.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, hostující klub vede o dvě branky a míří za výhrou.

78
    Gonzalo Martínez (Atlanta United FC) pálil levou nohou ze střední vzdálenosti. Jeho projektil končí mimo. Tečovaný nebyl, takže to bude odkop od branky.

77
    Diego Chara byl v souboji s Emersonem Hyndmanem faulovaný, míč tak budou mít domácí fotbalisté.