Pondělí 19.08.2019, 04:25 • Providence Park • Americká MLS
    46. Josef MARTÍNEZ - 0:2

46
    Atlanta právě vstřelila branku!
    Hned v úvodní minutě druhého poločasu se prosazuje hostující celek, který se tak dostává do dvoubrankového vedení. Autorem branky je JOSEF MARTÍNEZ, který přeloboval brankáře. Asistence: Julian Gressel.
    14. Leandro González Pirez - 0:1

14
    Třetí gól v MLS a první letošní trefu zaznamenal LEANDRO GONZÁLEZ PIREZ. Ten se po rohovém kopu dobře zorientoval před brankou, dokázal míč poslat přesně do brány. Domácí obrana neodehrála míč z bezprostřední blízkosti, což se ukázalo jako rozhodující.