Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Gonzalo Martínez, přichází Héctor Villalba.

Střídání v týmu Portland Timbers: ze hřiště odchází Jorge Villafaña, přichází Tomás Conechny.

Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Justin Meram, přichází Dion Pereira.

Střídání v týmu Portland Timbers: ze hřiště odchází Renzo Zambrano, přichází Marvin Loría.

Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Ezequiel Barco, přichází Emerson Hyndman.
    46. Josef MARTÍNEZ - 0:2

46
    Atlanta právě vstřelila branku!
    Hned v úvodní minutě druhého poločasu se prosazuje hostující celek, který se tak dostává do dvoubrankového vedení. Autorem branky je JOSEF MARTÍNEZ, který přeloboval brankáře. Asistence: Julian Gressel.

45+1
    Žlutou kartu dostává Ezequiel Barco (Atlanta United FC).

42
    Žlutou kartu dostává Jorge Moreira (Portland Timbers).

33
    Žlutou kartu dostává Leandro González Pirez (Atlanta United FC).

24
    Žlutou kartu dostává Jeff Larentowicz (Atlanta United FC).
    14. Leandro González Pirez - 0:1

14
    Třetí gól v MLS a první letošní trefu zaznamenal LEANDRO GONZÁLEZ PIREZ. Ten se po rohovém kopu dobře zorientoval před brankou, dokázal míč poslat přesně do brány. Domácí obrana neodehrála míč z bezprostřední blízkosti, což se ukázalo jako rozhodující.