Los 2. kola MOL Cupu (kon.) | Losování soutěží APF (Asociace plzeňského futsalu) (kon.)
konec
Los 2. kola MOL Cupu

Pondělí 19.08.2019, 12:00Losování soutěží
     
    On-line přenos je u konce. Na počtenou! (12:39:22)
     
    Moravskoslezská větev:
    TJ Sokol Lanžhot – FC Baník Ostrava
    FC Odra Petřkovice – FC Zbrojovka Brno
    MFK Frýdek-Místek – MFK Karviná
    FC Hlučín – MFK Vítkovice
    FC Slovan Rosice – SK Sigma Olomouc
    TJ Sokol Tasovice/FK Vrchovina – 1.FC Slovácko
    SK Uničov – FC Fastav Zlín
    FC Dolní Benešov – 1.SK Prostějov
    1.FC Olešnice u Bouzova – SFC Opava
    SK Tatran Ždírec nad Doubravou – SK Líšeň
    TJ Valašské Meziříčí – FK Fotbal Třinec
     
    Česká větev:
    FC MAS Táborsko – FK Varnsdorf
    FK Motorlet Praha – FK Slavoj Vyšehrad
    FK Přepeře – MFK Chrudim
    FC Viktoria Mariánské Lázně – FC Slovan Liberec
    FC Slovan Velvary – FK Viktoria Žižkov
    FK Chlumec nad Cidlinou – 1.FK Příbram
    FK Loko Vltavín – FC Sellier & Bellot Vlašim
    FK TJ Štěchovice – FK Baník Sokolov
    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Dynamo Č. Budějovice
    Sokol Hostouň – FC Vysočina Jihlava
    FK Admira Praha – FC Hradec Králové
    SK Benešov – SK Vysoké Mýto/FK Pardubice
    FC Písek – FK Teplice
    SK Zápy – Bohemians Praha 1905
    TJ Jiskra Domažlice – FK Ústí nad Labem
    FK Králův Dvůr – FK Dukla Praha
     
    Úředním termínem pro 2. kolo MOL Cupu je středa 28. srpna.
     
    A los uzavírá zápas Valašské Meziříčí – Třinec.
     
    Ždírec nad Doubravou pohostí Líšeň.
     
    V Olešnici u Bouzova si zahraje Opava.
     
    Dolní Benešov narazí na Prostějov.
     
    Další zápas obstarají Uničov a Zlín.
     
    Vítěz zítřejšího duelu Tasovice – Vrchovina se utká se Slováckem.
     
    Na Rosice čeká souboj s olomouckou Sigmou.
     
    Do Hlučína zavítají Vítkovice.
     
    Ve Frýdku-Místku se představí Karviná.
     
    V Petřkovicích bude hrát Zbrojovka Brno.
     
    Začíná se losovat moravskoslezská větev. Lanžhot sehraje zápas s Baníkem Ostrava.
     
    Králův Dvůr změří síly s pražskou Duklou.
     
    V Domažlicích si zahraje Ústí nad Labem.
     
    Do Záp se vypraví Bohemians Praha 1905.
     
    Písek vyzve Teplice.
     
    Benešov se utká s vítězem zítřejšího zápasu Vysoké Mýto – Pardubice.

    Lukáš Jasoněk

    Los 2. kola MOL Cupu

    Česká větev:
    FC MAS Táborsko – FK Varnsdorf
    FK Motorlet Praha – FK Slavoj Vyšehrad
    FK Přepeře – MFK Chrudim
    FC Viktoria Mariánské Lázně – FC Slovan Liberec
    FC Slovan Velvary – FK Viktoria Žižkov
    FK Chlumec nad Cidlinou – 1.FK Příbram
    FK Loko Vltavín – FC Sellier & Bellot Vlašim
    FK TJ Štěchovice – FK Baník Sokolov
    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Dynamo Č. Budějovice
    Sokol Hostouň – FC Vysočina Jihlava
    FK Admira Praha – FC Hradec Králové
    SK Benešov – SK Vysoké Mýto/FK Pardubice
    FC Písek – FK Teplice
    SK Zápy – Bohemians Praha 1905
    TJ Jiskra Domažlice – FK Ústí nad Labem
    FK Králův Dvůr – FK Dukla Praha

    Moravskoslezská větev:
    TJ Sokol Lanžhot – FC Baník Ostrava
    FC Odra Petřkovice – FC Zbrojovka Brno
    MFK Frýdek-Místek – MFK Karviná
    FC Hlučín – MFK Vítkovice
    FC Slovan Rosice – SK Sigma Olomouc
    TJ Sokol Tasovice/FK Vrchovina – 1.FC Slovácko
    SK Uničov – FC Fastav Zlín
    FC Dolní Benešov – 1.SK Prostějov
    1.FC Olešnice u Bouzova – SFC Opava
    SK Tatran Ždírec nad Doubravou – SK Líšeň
    TJ Valašské Meziříčí – FK Fotbal Třinec