Servette Ženeva – Sparta 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 7:2 (kon.) | Motor ČB – Füchse 4:2 (kon.)
Řisuty – Bílina 0:0 (zruš.)
Mostečtí Lvi
7:2 (3:0, 4:0, 0:2)
HC Kobra Praha
Středa 21.08.2019, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Přípravné zápasy

Mostečtí LVI v prvním domácím zápase rozcupovali hosty z Kobry Praha 7:2, po třetinách 3:0,:0 a 0:2. Utkání okořenily i bitky a vynikající výkon domácího Lukáše Hosnedla, který skandující fanoušky odměnil naskočením na hrazení. Tak zase zítra a Dycky Most! (19:45:29)

56:27
    Lukáš Hosnedl a jeho lapačka!! Opět bezchybný.

56:02
    Tomáš Přibyl vyhazuje přes všechny čáry

55:35
    Lukáš Hosnedl vyráží střelu maskou

55:23
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mála – 2 min., sekání).

54:51
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Polák – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Bříška – 2 min., hrubost).

54:51
    Za brankou domácích došlo k hromadné bitce

53:58
    Vhazuje se po pravé straně Lukáše Sochůrka

52:58
    Víťa Nedrda ztratil na útočné modré, ale hostující Milan Antoš neujel tak, aby mohl zakončit

Kobra právě vstřelila branku!
    Tak Kobra přeci jen ještě skóruje. Branku vstřelil po nenápadné akci TOMÁŠ MRKVIČKA, asistence: Kamil Bříška

49:28
    Zakázané uvolnění Lvů

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 3. Čmolík (Čejka), 18. Smolka (Kýhos), 18. Mála (Bakrlík), 28. Drašar (Kuncl), 30. Mála (Fučík), 33. Smolka (Kýhos, Nedrda), 39. Mála (Čmolík, Drašar) – 43. Knesl (Bříška), 50. Mrkvička (Bříška)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kopýtko) – Fučík, Polák, Havlík, Přibyl, Urbánek, Kuncl – Nedrda, Kýhos, Smolka – Böhm, Čejka, Čmolík – Drašar, Bakrlík, Mála. Trenér: Vladimír Machulda
    HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Mrkvička, Knesl, Drahorád, Valík, Šefl, Štěpánek – Tondr, Bříška, Plíhal – Smejkal, Hlinka, Heldák – Rohlík, Slanina, Petrov – Mucha, Netolický, Šeba – Hrubý. Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Hlinka – Klika, Majerčín