Linz – Club Brugge 0:1 (kon.) | APOEL – Ajax 0:0 (kon.) | Kluž – Slavia 0:1 (kon.)
CFR Kluž
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Úterý 20.08.2019, 21:00 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Kluž • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Slavia Praha udělala důležitý krok ke druhé účasti v Lize mistrů v klubové historii! Na půdě rumunského mistra CFR Kluž odehrála velmi dobrý první poločas, po kterém zaslouženě vedla. Stanciův roh umístil ve 28. minutě zpoza šestnáctky volejem do sítě Lukáš Masopust.
    Po přestávce slávisté na svůj výkon nenavázali, v nepříliš kvalitním duelu byli naopak sami pod tlakem. V největších šancích Kluže však Rondón nastřelil tyč a Omrani dokonce neproměnil pokutový kop. Slavia si tak veze do Prahy velmi cenné vítězství a doma jí za týden k postupu do nejprestižnější evropské soutěže bude stačit jakákoli výhra či remíza.
    Děkuji za pozornost, dobrou noc! (22:54:57)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:28.

90+3

90+3
    Slibnou standardku zkazil špatným provedením Camora, po chvilce zmatků je míč v Kolářově náruči.

90+2
    Žlutou kartu dostává Milan Škoda (SK Slavia Praha) za útočný faul.

90+2
    Stanciův přímý kop z dálky letí přímo do rukavic Giedriuse Arlauskise.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Olayinka postupoval zleva jeden na jednoho, kličku mu Sušić nezbaštil.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby, český celek drží míč v bezpečné vzdálenosti od své brány.

88
    Ošetřován musí být po Omraniho ráně do obličeje hostující Kúdela, rozhodčí ponechává zákrok bez karetních důsledků.

87
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mihai Bordeianu, přichází Ovidiu Hoban.

87
    Žlutou kartu dostává Tomáš Souček (SK Slavia Praha). Hned po rozehrání ztratili hosté míč a kapitánovi nezbylo než faulovat.