Augsburg – Union Berlín 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Leverkusen 1:3 (kon.) | Hoffenheim – W. Brémy 3:2 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Paderborn – Freiburg 1:3 (kon.) | Schalke – Bayern 0:3 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
Sobota 24.08.2019, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 2. kolo

Skončilo nám druhé kolo německé Bundesligy mezí týmu FC Augsburg a 1. FC Union Berlín. Poločasy tohoto zápasu byly jako nebe a dudy. Zatímco v první půli se nic podstatného nestalo, tak druhá půle byla plná zajímavých situací. Viděli jsme gól na obou stranách, několik šancí a také tyčku, která zachránila domácí celek před pohromou. Sečteno, podtrženo, oba týmy si celkem spravedlivě odnáší jeden bod z tohoto zápasu.

Ode mne je to vše, přeji krásný zbytek víkendu! (17:27:03)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:19.

90+6

90+5
    Skvělou střelu domácího útočníka skvěle zachytil hostující brankář.

90+5
    Penalta se nakonec nekoná.

90+4
    Rozhodčí konzultuje situace před Tomášem Koubkem s videorozhodčím. Uvidíme, jestli bude nařízena penalta pro hosty.

90+4
    Faul domácího obránce. Rozehrávat budou hosté.

90+2
    Jenomže domácí si vůbec nerozuměli. Philipp Max čekal větší iniciativu od svých spoluhráčů, ale ta nepřišla.

88
    Střídání v týmu FC Augsburg. Odchází Florian Niederlechner, přichází Alfred Finnbogason.

87
    Gregoritsch sice nemířil úplně špatně, ale jeho střela přece jen minula bránu hostí.

86
    Standardka pro domácí z nebezpečné pozice.

85
    Augsburg má tak na posledních přibližně 8 minut i s nastevením poměrně slušnou výhodu na to, aby se jim podařilo překlopit stav na svou stranu.
    83. Červená karta

83
    Červenou kartu viděl nyní Keven Schlotterbeck! Šel totiž do souboje proti soupeři kolíky napřed a trefil jeho holeň.