Pohronie – Trenčín 0:4 (kon.) | Ružomberok – Trnava 0:1 (kon.) | Michalovce – Sereď 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
Sobota 24.08.2019, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 6. kolo

Dnešní bojovný výkon Ružomberku, hlavně v druhé půli, nestačil na smazání, či vyrovnání jednogólového náskoku Spartaku z prvního poločasu. Spartak ukázal technickou vyspělost a ovládl střed hřiště, domácím nezbývalo nic jiného než nakopávat na osamoceného Ondřeje Novotného. Koncovku zápasu si Spartak zkušeně pohlídal a nepustil domácí k žádné větší šanci. (20:58:17)

90+6

90+5
    Spartak drží svůj těsný náskok nad soupeřem.

90+4
    Brenkusův centr rozhodně nebyl nebezpečný. Následuje odkop od brány Bílých Andělů.

90+3
    Domácí pokračují ve svém tlaku.

90+2
    Spartak drží míč u rohového praporku soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Mojžiš fauloval soupeře, míč bude rozehrávat gólman Rusov.

88
    Kostadinov vypustil přízemní centr ze svých kopaček, jeho nabídku ale nikdo ze spoluhráčů nezužitkoval.

86
    Žlutou kartu dostává Ondřej Novotný (MFK Ružomberok).

86
    Žlutou kartu dostává Dobrivoj Rusov (FC Spartak Trnava).

86
    Halilovič dostal zásah od Bobčeka a leží na trávníku.

85
    Regáliho přesný centr nezvládl Bobček umístit mezi tyče soupeřovy brány.

84
    Domácí zesilují svůj tlak na bránu Rusova, ale nejsou schopni dostat se do gólové šance.

83
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matej Čurma, přichází Tomáš Bobček.

81
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rafael Tavares, přichází Filip Oršula.