Düsseldorfer EG
Sobota 24.08.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy juniorů

Děkuji za počtenou a zase někdy příště. (19:06:58)

Zítra se uskuteční odveta, Vlčí smečka bude mít šanci napravit dnešní selhání.

Ačkoliv byla juniorka Energie dnes lepším týmem, tak si vítězství připisuje Düsseldorf, neboť to byli jeho hráči, kteří v prodloužení dokázali vstřelit branku.

63:21
    Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
    Bojovnost předvedl Volkmann, který v rohu se rval jako McGregor a dokázal vybojovat kotouč, na druhé straně číhal Daniel Bartuli a po dostání puku ho zavezl před bránu a vybídl JAKOBA ke střele. Asistence: Bartuli D., Volkmann

62:45
    Neskutečnou sérii zákroků nyní ukázal publiku Horák a poslední střelu mu zachránila tyčka.

62:01
    Stejskal mohl rozhodnout, ale německý brankář byl opět připravený.

61:28
    Hegmann kryje střelu z kruhů Seidlera.

60:40
    První střelu v prodloužení si připisuje Volkmann.

60:01

Ve třetí třetině prvních 14 minut byly lepším týmem domácí. V 15 minutě přišly dvě vyloučení hned za sebou a na přesilovku pět na tři si vzal trenér HC Düsseldorfu Schultz time out. Hráči splnili to, co si nakreslili a srovnali na 1:1. Zbytek třetiny chtěli karlovarští opět skóre dostat na svou stranu, ale to se jim nedařilo.

60:00

59:16
    Záruba dostal od Černého přihrávku přes celé hřiště. Po zpracování zakopl o modrou čáru a akce skončila skoro tam, kde začala.

58:33
    Karlovy Vary vyslali v posledních dvou minutách na Hegmanna osm střel, ale ani jedna nebyla úspěšná.

55:31
    Vyloučení v týmu Düsseldorfer EG (Keller – 2 min., nebezpečná výstroj).

55:31
    Po těžkém začátku přesilovky si to vzal na sebe Kardas a zamíchal si na modré čáře, zvedl hlavu a puk poslal pod kruhy Volkamnnovi, který z první přihrál na modrou KÖNIGOVI a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Kardas a Volkmann.

54:53
    Teprve až teď se Düsseldorf usadil v útočném pásmu.

54:31
    Karlovy Vary budou hrát ve třech.

54:31
    Tým HC Düsseldorf požádal o oddechový čas.

Jan Rozhon

Branky a nahrávky: 24. Křehlík (Stejskal, Adámek) – 56. König (Kardas, Volkamnn), 64. Jakob (D., Volkmann)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Tureček, Stejskal, Kořán, Mikulec, Benda, Cestr – Křehlík, Novotný, Konášek, Černý, Jiskra, Adámek, Seidler, Křemen, Korčmaroč, Záruba, Mareček, Šťastný
    Düsseldorfer EG: Hegmann (Schwarte) – König, Bartuli D., Jakob, Wächtershäuser, Ribnitzky, Hane, Neudecker – Niedenz, Torbochkin, Volkmann, Wrede, Lorer, Bartuli M., Kirsons, Kraus, Kardas, Laschitzky, Pinsack, Keller

Rozhodčí: Kostourek – Baxa, Belko