Mannheim – Sparta 1:4 (kon.) | Füchse – Motor ČB 5:4 (3:2 po s.n.) | Mountfield HK – Eisbären 1:2 (kon.)
Kobra – China Golden Dragon 7:3 (kon.) | Kassel Huskies – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Adler Mannheim
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Neděle 25.08.2019, 13:30 • Knorr Arena, Heilbronn (GER) • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a budeme vám z něj přinášet změny stavu.

Krásné nedělní odpoledne! Soustředění pražské Sparty v Německu míří do finiše, svěřenci Uweho Kruppa jej dnes zakončí duelem s aktuálním mistrem DEL z Mannheimu.

Pražané zatím v rámci německého kempu v Mannheimu a Heilbronnu odehráli dvě utkání. Nejprve se postavili švýcarské Ženevě, které podlehli těsně 2:3. Stejným výsledkem pak skončila i páteční bitva v HV71.

Adler má na svém kontě jednu výhru a jednu porážku. Servette sice v pátek porazil 5:4, na švédský celek byl ovšem krátký a podlehl mu naprosto identickým výsledkem jako Sparta – 2:3.

Adler Mannheim: Endras (Gustafsson) – Lehtivouri, Krupp, Möser, Katic, Lampl, Billins, Akdag – Huhtala, Smith, Stützle – Rendulić, Järvinen, Bergmann – Plachta, Desjardins, Krämmer – Hungerecker, Goc, Raedeke.

HC Sparta Praha: Machovský (Sedláček) – Kalina, Blain, Polášek, Krutil, Zeleňák, Jandus, Pšenička – Dočekal, Černoch, Smejkal – Říčka, Pech, Kudrna – Kvapil, Růžička, Dvořáček – Michnáč, Sukeľ, Klíma.

00:01

02:44
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané jdou v Heilbronnu už ve třetí minutě do vedení! O první branku utkání se postarala sparťanská druhá lajna, Endrase překonal ANDREJ KUDRNA! Asistence: Robert Říčka.

14:07
    A už je to o dvě branky! Vedení Sparty v patnácté minutě rozšiřuje mladý obránce MARTIN JANDUS – 2:0! Asistence: Matúš Sukeľ.

20:00

Sparta do posledního utkání německého kempu vstoupila tou pravou nohou, po úvodní dvacetiminutovce vede nad orli z Mannheimu 2:0! První gól vstřelil hned zkraje utkání Andrej Kudrna, pod ten druhý se šest minut před koncem podepsal Martin Jandus.

20:01

23:57
    Mannheim právě vstřelil branku!
    Orli zkraje prostřední periody snižují, kontaktní branka je na světě! Machovského překonal PHIL HUNGERECKER.

31:02
    Sparťané si v polovině druhé třetiny berou dvoubrankové vedení zpět! Střelcem branky je MATÚŠ SUKEĽ, který si na své konto dnes připisuje už druhý kanadský bod! Asistence: Marek Kvapil.

40:00

Druhá třetina je za námi, Sparta po čtyřiceti minutách vede v Heilbronnu o dvě branky. Prostřední perioda nabídla dva góly – čtyři minuty po jejím startu nejprve na 1:2 snížil orlí útočník Hungerecker, Pražané pak v polovině třetiny odpověděli trefou Matúše Sukeľa.

40:01

51:38
    Hosté devět minut před koncem zvyšují na 4:1, vítězství už je na dosah ruky! Podruhé v utkání Endrase překonal MARTIN JANDUS.

Dohráno! Sparta soustředění v Německu uzavřela parádní výhrou, aktuálního mistra DEL z Mannheimu porazila 4:1! Dvěma góly se blýskl Martin Jandus, jednou brankou k úspěchu přispěli Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ.

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Na počtenou! (15:37:54)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 24. Hungerecker – 3. Kudrna (Říčka), 15. Jandus (Sukeľ), 32. Sukeľ (Kvapil), 52. Jandus