Monaco – Nîmes 2:2 (kon.) | Štrasburk – Rennes 0:2 (kon.) | PSG – Toulouse 4:0 (kon.)
RC Štrasburk
0:2 (0:1)
Stade Rennes
Neděle 25.08.2019, 17:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Dnešní zápas je u konce, Rennes vítězí 0:2. Domácí se sice po prvním poločase dost zvedli, ale jejich produktivita byla mizerná, z několika příležitostí se nedokázali prosadit a navíc neproměnili ani pokutový kop. Hosté tak zcela zaslouženě vyhráli, mizerný útok domácích podtrhlo ještě vyloučení po druhé žluté v 84 minutě Ndoura. To je pro dnešek vše, loučím se a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (19:04:24)

90+5

90+5
    Mendy poslal dlouhý nákop na soupeřovu půlku.

90+4
    Mothiba se ukopl a míč poslal mimo tři tyče.

90+3
    Lala poslal dlouhý míč na Simokena, aut pro hosty.

90+2
    Přenesení hry se domácím nepovedlo.

90+1
    Nastavuje se stejně jako v prvním poločase pět minut.

90
    Hosté drží míč na svých kopačkách.

89
    Pro centr z rohu si došel Mendy.

89
    Centr před branku odvracel Traoré na roh.

88
    Domácí získali faul na půlce.

87
    Niang už je zpátky na hřišti, ale kulhá.

86
    Siliki se prezentoval hodně špatnou střelou. Sels bez problémů chytá.

85
    Niang po zákroku opouští hřiště na nosítkách.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Ndour vidí svoji druhou žlutou a to znamená jediné, Štrasburk bude dohrávat v deseti.

83
    Koné poslal dobrou přihrávku na Mothibu, jenže Mendy byl ryhlejší a zasáhl.

82
    Tak bohužel pro domácí jsou opět u míče hosté.

81
    Hosté vhazovali na soupeřově polovině, ale domácí rychle míč získali a zkusí rozjet další akci.

David Kubík

Branky: 16. Grenier, 54. Niang (H. Traoré)

Karty:   14. L. Koné (SSG), 27. Djiku (SSG), 56. Ndour (SSG) – 22. Maouassa (REN), 45+3. Bourigeaud (REN)   84. Ndour (SSG)

Neproměněná penalta: 40. Martin (SSG), brankář Mendy zneškodnil

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.
    RC Štrasburk: Sels – L. Koné, Djiku, Ndour – Simakan, Martin (C) (68. Zemzemi), Corgnet, Bellegarde (79. Lebeau), Carole (58. Lala) – Mothiba, Da Costa.
    Náhradníci: Kamara – Lala, S. Mitrović, Zemzemi, Botella, Ajorque, Lebeau.

Stade Rennes: Mendy – H. Traoré, Da Silva (C), Gelin, Morel, Maouassa (46. Nyamsi) – Bourigeaud (75. Siliki), Camavinga, Grenier – Niang, Del Castillo (46. Siebatcheu).
    Náhradníci: Salin – Doumbia, Nyamsi, Gboho, Johansson, Siliki, Siebatcheu.

Rozhodčí: R. Buquet – G. Debart, J. Pacelli (všichni FRA)