Udinese – AC Milán 1:0 (kon.) | AS Řím – Janov 3:3 (kon.) | Cagliari – Brescia 0:1 (kon.)
Sampdoria – Lazio 0:3 (kon.) | Spal – Atalanta BC 2:3 (kon.) | Turín – Sassuolo 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Bologna 1:1 (kon.)
Turín FC
2:1 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 25.08.2019, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 1. kolo

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji úspěšný start do nového týdne. (22:46:10)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 21:15.

Domácí nakonec přeci jen berou všechny tři body, jejich vítězství se však nerodilo lehce! Po jednoznačném prvním poločase, ze kterého si Turín také odnesl jednobrankové vedení, přidal v 55. minutě svou druhou branku Zaza. Za necelých patnáct minut ale odpověděl gólem Caputo a domácí tým musel do konce zápasu ještě klidnit několik nepříjemných závarů před vlastní brankou. V závěrečných desítkách sekund si už Turín ale vše pohlídal daleko od své svatyně a nechal propuknout oslavy vydařeného prvního kola Serie A.

90+3
    90+2. Žlutá karta pro Zazu

90+2
    Zaza za sebou zapomněl balón a dal tak zárodek rychlému kontru Sassuola, zkušený útočník však takticky přerušil postup protihráče a nechal své kolegy zformovat před vlastní šestnáctkou. To vše za cenu žluté karty.

90+1
    Domácí se už snaží udržet hrací předmět co nejdále od vlastní poloviny.

90
    Na konci zápasu si ještě fotbalisté přidají tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Sirigu musel znovu likvidovat tvrdou střelu z velkého úhlu!

89
    Právě strážce domácí branky zachytil prudký pas na své málé vápno.

88
    Traorè se znovu proháčkoval mezi několika obránci, následnou střelu však odvážní domácí fotbalisté k Siriguovi nepustili.

86
    Rohový kopem fotbalisté Turína nezahrozili.
    84. Bogova dělovka

84
    Boga další pumelící vypřášil Siriguovy rukavice! Poté, co zkušený brankář vyrazil balón přímo do beka Djidjiho, navíc mohlo dojít ke katastrofě, nakonec se ale kopačák odrazil jen na rohový kop pro Sassuolo.

83
    Rohový kop Turína se obešel bez vážnějšího humbuku před Consiglim.

81
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Giacomo Raspadori.

80
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Soualiho Meïté.

79
    Turínským už s přibývajícími minutkami viditelně stále ubývají síly a jen se brání náporu hostůjících fotbalistů.