Udinese – AC Milán 1:0 (kon.) | AS Řím – Janov 3:3 (kon.) | Cagliari – Brescia 0:1 (kon.)
Sampdoria – Lazio 0:3 (kon.) | Spal – Atalanta BC 2:3 (kon.) | Turín – Sassuolo 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Bologna 1:1 (kon.)
Hellas Verona
1:1 (1:1)
Bologna FC
Neděle 25.08.2019, 20:45 • Marcantonio Bentegodi Stadium (Verona) • Italská Serie A • 1. kolo

Skončilo nám utkání 1. kola Serie A, ve kterém Hellas v pozici nováčka uhrál cennou remízu s Bolognou 1:1. Domácí navíc hráli od třinácté minuty v deseti, takže museli podat hodně kompaktní výkon, aby dnes bodovali. Přestože statistiky mluví jasně, tak si Hellas za své představení dnes bod rozhodně zasloužil. První půle nabídla jediné dvě gólové situace, které měli na svědomí Sansone a Veloso. Druhá půle nebyla vůbec atraktivní a jedinou šanci v ní měl na hlavě Santander.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (22:47:00)

Držení míče: 23 % : 77 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:9. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.

90+5

90+4
    Tohle Bologna vůbec nezvládla. Dlouho si přihrávala míč z nohy na nohu a při centru našel Poli rukavice domácího gólmana.

90+3
    Veloso se s míčem rozhodně nepáral a jakmile jej dostal ke kopačkám, tak osvobodil Veronu.

90+2
    Propadlý centr skončil v zámezí a odkopávat bude brankář Silvestri.

90+1
    Domácí hrají závěr i v deseti velmi zkušeně. Často se vydávají na polovinu hostů a obranu mají propracovanou velmi dobře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Silvestri dokázal zasáhnout proti prodlouženému centru.

89
    Faraoni pořádně vystrašil hostující příznivce. Nenápadně vypálil z otočky a jeho pokus se málem snesl mezi tři tyče.

88
    Žlutou kartu dostává Mitchell Dijks (Bologna FC).

88
    Faraoni zůstal ležet v bolestech na zemi a Verona si vybojovala standardní situaci na polovině Bologni.

87
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Gennaro Tutino, přichází Koray Günter.

86
    Hosté začínají domácí celek pomalu svírat u šestnáctky. Před bránou se vytvořil závar, ale střelecký pokus nepřišel.

85
    Rrahmani předvedl důležitou hlavičku a dostal míč do zámezí. Bude se kopat roh ve prospěch hostů.

84
    Tutino je dnes na ofenzivní polovině hodně zapomenutý a nyní se vydal vpřed i s míčem na noze. Ke střele se ale neprobojoval.

82
    Amrabat byl při své útočné snaze poslán na zem čistým způsobem.

81
    Hlavní rozhodčí si běžel až ke střídačkám něco vyříkat s trenéry. Závěr zápasu začíná být velmi nervózní. Bologna už moc času nemá v součtu toho, že od patnácté minuty hraje přesilovku.