Pardubice B – Živanice 1:3 (kon.) | Liberec B – Teplice B 2:1 (kon.) | Hr. Králové B – Přepeře 3:2 (kon.)
Chlumec n/C – Bohemians B 0:2 (kon.) | Brozany – Dukla B 2:3 (kon.) | Zápy – Zbuzany 1:1 (4:3 po pen.)
SK Sokol Brozany
2:3 (2:3)
FK Dukla Praha B
Neděle 25.08.2019, 17:00 • Hřiště SK Sokol Brozany, Brozany nad Ohří • Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Odsud z Brozan je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek nedělního večera. (18:51:51)

Litý boj dnešního utkání je u konce. Domácí tým musí jistě mrzet, že v první půli neudržel již celkem slibné vedení. Druhá půle také přinesla velmi aktivní fotbal s řadou příležitostí na obou stranách, navíc stupňující s přibývajícími minutami. Z žádné z nich ale nevzešla gólová trefa a Dukla tak dokráčela k těsné výhře 3:2.

90+4

90+4
    V souboji desítek zastavil křižmo samostatně unikajícího Veru Radek Cibulka.

90+3
    Jan Šťovíček zvolil další vysoký nákop až k Raicevićovi, který opět zvolil stejně dlouhý nákop.

90+2
    Snahu Hovsepyana dostat se do volného prostoru a zakončit v poslední chvíli zmařil Daniel Fišl.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty!

90
    Dlouhým nákopem se pokusili hosté ještě zmírnit tlak před vlastní brankou. To se jim na malou chvíli i podařilo, přesto míč poslali až k Raicevićovi, který zrovna tak tvrdě nakopl míč na opačný konec hřiště.

89
    Žlutou kartu dostává William Vera (FK Dukla Praha B).

89
    Žlutou kartu dostává David Kozel (FK Dukla Praha B).

88
    Hosté nakonec dokázali otočit hru a dalším přímým kopem se přiblížit až do vápna. Tam se pokusil o zakončení Kim Seung Bin, jehož snaha ale byla proti domácímu obránci marná.

87
    Navíc se pokouší z mnoha pokusů ostřelovat Šťovíčkovu branku. Vždy jim ale chybí malý kousek k dokopnutí míče mezi tři tyče.

86
    Domácí tým se ale nevzdává a stále se snaží o průniky do útočného pásma.

85
    Tohle musí Dorde Vojvodiće velmi mrzet! Při dorážce přímého kopu už měl na svých kopačkách vyrovnávací trefu, ovšem gólman Šťovíček proti míči nakonec dokázal vyskočit a vyrazit jej napravo od sebe.

84
    Žlutou kartu dostává Daniel Fišl (FK Dukla Praha B).

83
    Brozany přečkaly tlak na vlastní branku a naopak se pokouší o protiútok. Ani z něj ale nic nedokázali vytěžit.

82
    Pražané se pokusili o kombinaci, kterou velmi tvrdě ukončil Dorde Vojvodić. Od sudího Kvítka si za to navíc vysloužil žluté napomenutí.

80
    Domácí tým se opět drží před brankou soupeře. K samotné střele se ale stále nemůže a nemůže dostat. Toho hosté využívají k převzetí si míče do vlastního sevření.

79
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Viktor Veniger, přichází Lukáš Kosík.