Pardubice B – Živanice 1:3 (kon.) | Liberec B – Teplice B 2:1 (kon.) | Hr. Králové B – Přepeře 3:2 (kon.)
Chlumec n/C – Bohemians B 0:2 (kon.) | Brozany – Dukla B 2:3 (kon.) | Zápy – Zbuzany 1:1 (4:3 po pen.)
po penal. (4:3)
SK Zápy
1:1 (1:1)
FK Zbuzany 1953
Neděle 25.08.2019, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Zápy zvládly utkání třetího kola ČFL, v němž po penaltách udolaly Zbuzany. V základní hrací době padli dva góly, domácí dostal do vedení v 31. minutě Pavel Hašek, těsně před koncem poločasu ale vyrovnal Mario Lička. V penaltovém rozstřelu se fotbalisté Záp minuly pouzdě jednou, to Zbuzany dvakrát. Díky výhře se Zápy posunuly na třetí příčku, Zbuzany se nachází na devátím místě.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:24:01)

6. série
    4:3
    Koutenský střelou do protipohybu brankáře rozhoduje o vítězství Záp!

6. série
    3:3
    doplníme neproměňuje.

5. série
    3:3
    Kubů dělovkou pod břevno nedal gólmanovi šanci.

5. série
    2:3
    doplníme proměňuje.

4. série
    2:2
    Jankou přízemní střelou k levé tyči proměňuje.

4. série
    1:2
    Neuspěl ani Hanuš, skvělým zákrokem se blýskl Soukup.

3. série
    1:2
    Radek Skuhravý mířil doleva, kam skákal i gólman, jenž špatně kopnutou ránu vytěsnil!

3. série
    1:2
    David Matějka ranou do levého hroního rohu nezaváhal.