New York City – New York RB 2:1 (kon.) | New England – Chicago Fire 2:1 (kon.) | Philadelphia – DC United 3:1 (kon.)
Toronto – Montreal 2:1 (kon.) | Real Salt Lake – Colorado Rapids 2:0 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Real Salt Lake
2:0 (0:0)
Colorado Rapids
Neděle 25.08.2019, 04:00 • Rio Tinto Stadium, Sandy, Utah • Americká MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:11:02)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 13:14. Rohy: 0:6.

Utkání končí vítězstvím favorizovaného Realu Salt Lake, které se ale nerodilo vůbec lehce. Dá se říci, že první půle domácím hrubě nevyšla a Colorado bylo lepší, byť své šance nedokázalo proměnit. Do druhé půle ale přišel na trávník zcela jiný Real, který najednou začal svého soupeře přehrávat a najednou se Colorado muselo neustále jen bránit. Vše podstatné se pak událo v závěru zápasu, kdy nejprve dostal červenou kartu Kamara (Colorado), hned poté dali domácí gól, který ale neplatil. Následně však domácí vybojovali penaltu, kterou proměnil Plata a Savarino pak v posledních sekundách nastaveného času ještě pojistil domácí výhru druhým gólem.

90+10
    90+9. Jefferson SAVARINO - 2:0

90+9
    Real Salt Lake právě vstřelil branku!
    Albert Rusnák poslal z pravé strany míč před branku, kam si seběhl JEFFERSON SAVARINO. Toho se sice snažil bránit Acosta, ale marně, Savarino dává druhý gól a definitivně pečetí výhru domácích.
    90+6. Joao PLATA - 1:0

90+6
    JOAO PLATA, který vybojoval penaltu, ji také sám proměňuje, byť trochu se štěstím, neboť Howard si na míč sáhl, ovšem vytěsnit ho již nedokázal.
    90+5. Joao Plata (Real Salt Lake) vybojoval pokutový kop pro domácí, jeden z bránících hráčů zahrál ve vápně rukou!

90+5
    Pozor, další zápletka, v páté minutě nastavení vybojovali domácí penaltu, přesněji Joao Plata, kdy po jeho střele zahrál jeden z bránících hráčů Colorada rukou.
    90+4. Gól domácích neplatí, přihrávající Savarino byl v ofsajdu...

90+4
    Sudí Unkel po prostudování videozáznamu neuznal gól Realu Salt Lake, pro předchozí ofsajdové postavení Savarina, který přihrával na gól Kreilachovi!

90+2
    Ale pozor, celou situaci ještě řeší video!
    90+1. Damir Kreilach (Real Salt Lake) dostal míč do branky

90+1
    Domácí trestají vyloučení Kamary doslova vzápětí! Obrana Colorada nyní zaspala při bránění akce ve vlastním vápně, míč se dostal k Savarinovi, který ho napálil na malé vápno, odkud ho ve skluzu poslal do branky DAMIR KREILACH.
    89. Červená karta

89
    Kei Kamara (Colorado Rapids) šel neuvěřitelně ostře do souboje na malém vápně, v pokutovém území soupeře, kde málem nepříjemně zranil bránícího Lennona, za což dostává právem rovnou červenou kartu.