Mannheim – Sparta 1:4 (kon.) | Füchse – Motor ČB 5:4 (3:2 po s.n.) | Mountfield HK – Eisbären 1:2 (kon.)
Kobra – China Golden Dragon 7:3 (kon.) | Kassel Huskies – K. Vary 3:2 (po s.n.)
po s.n. (3:2)
EHC Lausitzer Füchse
5:4 (1:3, 2:0, 1:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 25.08.2019, 16:00 • EisArena • Přípravné zápasy

Lausitzer Füchse právě vstřelili branku! Kanadský útočník CLARKE BREITKREUZ překonává Strmeně a domácí slaví vítězství 5:4 po samostatných nájezdech.

58:18
    Lausitzer Füchse právě vstřelili branku! Zesílenou přesilovku šest proti čtyřem využívá ROBERT FARMER a ve Weisswasseru platí opět vyrovnané skóre. Asistenci si připisuje Darcy Murphy a Clarke Breitkreuz.

56:30
    Hostující tým jde do třech! Venkrbec fauloval a domácí budou mít velkou příležitost srovnat stav utkání.

56:11
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Na dvě minuty odchází pykat za faul loktem Niklas Pavel.

53:16
    Dvě minuty si vysloužil za svůj faul domácí Murphy. Motor tak bude mít příležitost ihned navýšit skóre.

51:48
    České Budějovice právě vstřelily branku! Nepozornost v obraně Lišek je potrestána VÁCLAVEM KARABÁČKEM a Motor jde opět do vedení. Asistenci si připisuje jeho kolega z útoku Zdeněk Doležal.

49:05
    Domácí si zahrají přesilovku, na dvě minuty za nedovolené bránění si odchází odpočinout Martin Beránek.

37:44
    Lausitzer Füchse právě vstřelili branku!
    Je vyrovnáno! Autorem třetí domácí trefy je CLARKE BREITKREUZ. Asistence Jakob Ustorf a Oliver Granz.

36:37
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Lytvynov – 2 min., hákování).

34:43
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Endál – 2 min., držení).

30:01
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Karrer – 2+2 min, vysoká hůl).

26:05
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Pýcha – 2 min.).

23:27
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Farmer – 2 min., držení).

21:40
    Autorem druhé branky domácích se stáva ONDŘEJ POŽIVIL. Asistence Clarke Breitkreuz a Julius Karrer.

17:52
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Poživil – 2 min., faul kolenem).

14:34
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem třetí branky českého týmu je MIROSLAV HOLEC. Bez asistence.

14:19
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Beránek – 2+2 min, vysoká hůl).

13:57
    Autorem branky je PHILIP KUSCHEL! Asistence: Joel Keussen a Daniel Schwamberger.

09:09
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Karabáček – 2 min., nesportovní chování).

08:46
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Keussen – 2 min., podrážení).

07:22
    Puk byl již za brankovou čárou, ale rozhodčí si nebyli jistí, zda situaci nepředcházela hra vysokou holí. Nakonec gól uznávají a je připsán JIŘÍMU ŠIMÁNKOVI! Bez asistence.

05:44
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Ustorf – 2 min.).

05:44
    Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Monteith – 2 min., podrážení).

04:59
    Autorem branky je MATOUŠ VENKRBEC! Bez asistence

01:00

Filip Kortus

Jiří Michal

Branky a nahrávky: 14. Kuschel (Keussen, Schwamberger), 22. Poživil (Breitkreuz, Karrer), 38. Breitkreuz (Ustorf, Granz), 59. Farmer (Murphy, Breitkreuz), rozh. náj. Breitkreuz – 5. Venkrbec, 8. Šimánek, 15. Holec, 52. Karabáček (Doležal)