Cincinnati – Columbus 1:3 (kon.) | Dallas – Houston 5:1 (kon.) | Los Angeles FC – LA Galaxy 3:3 (kon.)
Los Angeles FC
3:3 (2:3)
LA Galaxy
Pondělí 26.08.2019, 04:30 • Banc of California Stadium • Americká MLS

Hostující celek vedl díky skvělému úvodu zápas v 16. minutě 3:1, dvakrát se trefil Zlatan Ibrahimović. Ve zbytku zápasu byl aktivnější domácí celek, který díky brance ve druhém poločase dokázal vyrovnat. Utkání končí remízou. (06:34:25)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 13:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:14.

90+4

90+3
    Ibrahimović po pěkné samostatné akci zakončoval. Jeho rána končí těsně vedle tyče.

90+2
    Mark-Anthony Kaye vybojoval pro své spoluhráče rozehrávku. Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Domácí fotbalisté se nyní pokouší získat vedení v samotném závěru na svou stranu. Navíc vybojovali rohový kop. Desátý.

88
    Brian Rodríguez to zkoušel individuálně, ovšem prosadit se nedokázal. Jeho rána končí nad brankou.

88
    Mnoho času už ze druhého poločasu nezbývá, sledujeme aktivní hru hostujícího celku.

86
    Cristian Pavón (LA Galaxy) mohl po Romneyově pasu poslat hosty do vedení, ale jeho rána končí nad brankou. Nechybělo mnoho.

85
    Žlutou kartu dostává Zlatan Ibrahimovic (LA Galaxy).

85
    Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Diego Rossi, přichází Josh Pérez.

84
    Žlutou kartu dostává Servando Carrasco (LA Galaxy).

83
    Eduard Atuesta zakončoval z těžké pozice, jeho ránu pravou nohou poměrně snadno zastavil brankář hostujícího celku.

82
    Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Jonathan dos Santos, přichází Servando Carrasco.

81
    Žlutou kartu dostává Favio Álvarez (LA Galaxy).

79
    David Bingham vyrazil míč mimo prostor vymezený třemi tyčemi, je z toho rohový kop. Brian Rodríguez se dostal do výborné šance, jeho rána mířila do horní části branky.

78
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, Blessing odchází za asistence lékařů mimo hrací plochu.

77
    Latif Blessing má křeče, leží na hrací ploše a spoluhráči se o něj starají.

Jan Prošek

Branky: 12. Blessing, 45+1. Blessing, 53. Vela (Kaye) – 2. Ibrahimovič (Pavón), 15. Ibrahimovič (Álvarez), 16. Pavón (Álvarez)

Karty:   28. Skjelvik (GAX), 51. González (GAX), 81. Álvarez (GAX), 84. Carrasco (GAX), 85. Ibrahimovic (GAX)

Los Angeles FC: Miller – Beitashour, Zimmerman, Segura, Harvey – Atuesta, Kaye, Blessing – Rossi, Diomande, Vela
    Náhradníci: Sisniega – Silva, El-Munir, Blackmon, Nguyen, Pérez, Rodríguez

LA Galaxy: Bingham – Skjelvik, Polenta, González, Feltscher – Lletget, dos Santos – Antuna, Álvarez, Pavón – Ibrahimović
    Náhradníci: Lampson – Rommey, Araujo, Carrasco, Corona, Álvarez, Pontius

Rozhodčí: Chapman – Wienckowski, Klinger, Osmanovic. VAR: Stoica