Club Brugge – Linz 2:1 (kon.) | Ajax – APOEL 2:0 (kon.) | Slavia – Kluž 1:0 (kon.)
Ajax Amsterdam
2:0 (1:0)
APOEL Nikósia
Středa 28.08.2019, 21:00 • Johan Cruijff Arena, Amsterdam • Liga mistrů (předkola) • Play-off

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou. (22:59:39)

Dnešní utkání sledovalo 51 645 diváků.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:18.

Je dobojováno. Domácí ve druhém poločase přidali ještě jednu branku a své dvoubrankové vedení si udrželi až do konce. Postupují tak do základní skupiny Ligy mistrů. Apoel končí těsně za branami této prestižní soutěže. Nemá se ale za co stydět, rozhodně Ajaxu nedal nic zadarmo.

90+7

90+7
    Nastavená hrací doba uplynula a ještě se bude chvíli hrát. Následuje odkop od kyperské branky a už to vypadá, že sudí zápas ukončí.

90+6
    Ještě došlo ke zranění hostujícího Lucase a následuje tak ještě jeho ošetření.

90+5
    Blind na pravé straně uvnitř pokutového území vyslal nebezpečnou střelu, která ale skončila jen vysoko nad.

90+5
    De Wit poslal míč Tadićovi, jenž ho poté dal zpět prvně jmenovanému a střela po zemi pak končí jen na brankáři Belecovi. Ten pak míč odehrál svým spoluhráčům.

90+3
    Domácí hráči stále drží míč na svých kopačkách a snaží se zápas dohrát. Hosty nepouštějí do žádného zakončení. Ač se o to hráči Apoelu velmi snaží.

90+1
    De Wit se dostal ke střele hlavou a zakončil k tyči. Brankář hostů pak dostal míč pod kontrolu a poslal ho až na polovinu hřiště.

90
    Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat ještě šest minut. Hosté tak stále mají dost času na to, aby se střelecky prosadili.

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, kolik minut navíc ještě hlavní sudí nastaví. U míče je domácí brankář a odkopává ho daleko od své branky.

89
    Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Edson Álvarez, přichází Razvan Marin.

87
    Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Hakim Zijech, přichází Dani De Wit.

86
    Další Huntelaarova střela. Dobře ho na hranici velkého vápna našel Dušan Tadić, ale střela prvně jmenovaného pak končí mimo tři tyče.

85
    Huntelaar tváří v tvář nepřelstil hlavou hostujícího brankáře Belece, jenž si připsal další přesný zákrok.

85
    Onana se zapojil do hry a sáhl si také na míč. Zatím neměl vůbec žádnou práci. Balon odkopl daleko od svého zařízení.

82
    Velká radost nyní panuje na Ajaxu. Ale pozor, stále nemají domácí fotbalisté nic jistého.