Uničov – Zlín 1:4 (kon.) | Ústí n/O – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Velvary – Žižkov 0:1 (kon.)
Zápy – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Ždírec – Líšeň 0:4 (kon.) | Domažlice – Ústí n. L. 2:2 (4:3 po pen.)
Písek – Teplice 1:3 (kon.) | Motorlet – Vyšehrad 0:5 (kon.) | Králův Dvůr – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná 1:3 (kon.) | Chlumec n/C – Příbram 2:1 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 4:4 (3:5 po pen.)
Lanžhot – Ostrava 1:3 (kon.) | Vltavín – Vlašim 2:1 (kon.) | Mar. Lázně – Liberec 2:5 (kon.)
Olešnice – Opava 0:6 (kon.) | Petřkovice – Brno 3:4 (po pr.) | Přepeře – Chrudim 0:1 (kon.)
Štěchovice – Sokolov 1:4 (kon.)
TJ Štěchovice
1:4 (1:3)
FK Baník Sokolov
Středa 28.08.2019, 17:30 • Štěchovice, stadion Vltavská ulice • MOL Cup • 2. kolo

Zápas je u konce, postup do dalšího kola si připisuje druholigový favorit ze Sokolova. Sledovali jsme zajímavý zápas, ve kterém byl poznat rozdíl mezi soutěžemi. Ve druhém poločase hosté přidali i se štěstím čtvrtý gól a zbylé minuty zápasu se spíše dohrávaly. (19:17:30)

90

87
    Selnar se dostal i s balonem za domácího gólmana, jenže jeho centr prolétl vápnem bez zakončení.

84
    Žlutou kartu dostává Selnar (FK Baník Sokolov).

83
    Do zakončení se dostal i Fišer, jehož pokus Grégr ztlumil tělem a posléze ukryl balon do rukavic.

80
    Ze střední vzdálenosti napřáhl Dvořák, jeho pokus ale Grégr stihl vyrazit.

75
    Čihák svedl ve svém obraném vápně souboj se Štědronským, penalta však pískaná není, rozhodčí ukazuje, že šlo o čistý souboj.

73
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Obermajer.

68
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vávra, přichází Šmehyl.

68
    Žlutou kartu dostává Kučera (TJ Štěchovice).

67
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Šulc.

60
    Sokolov právě vstřelil branku!

Ovšem, nyní přichází velká chyba domácích! Gólman Grégr odkopl balon, ale trefil před sebou stojícího JAKUBA SELNARA, od kterého se balon odrazil za jeho záda – 1:4!

59
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Štursa, přichází Fišer.

58
    Štědronský náramně přihrál Novákovi, který se dostal tváři v tvář Šimanovi, ale gólman své spoluhráče udržel ve dvougólovém vedení!

56
    Střelecký pokus Vávry vypadal vcelku neškodně, ale mířil poměrně těsně vedle tyče.

50
    Kučera chytře vyčkal se střeleckým pokusem, ale neuspěl.

46
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Pešl.
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Těžký.

46

Skončil nám první poločas a průběžné skóre prozatím odráží reálné dění na hřišti. Sokolov potvrzuje své kvality, když dokázal využít své příležitosti. Naopak domácí mužstvo se snaží odolávat, hraje aktivně a bylo odměněno gólem v závěru.