Club Cerro Porteño
1:1 (1:0)
River Plate
Pátek 30.08.2019, 00:15Copa Libertadores • Čtvrtfinále

Tento zápas sice skončil remízou, ale tým River Plate vyhrál úvodní zápas 2:0, takže právě on postupuje do semifinále Copa Libertadores, ve kterém je potřetí v řadě. Nastoupí proti Boca Juniors. (02:17:31)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:15.

90+5

90+5
    To se už dostáváme do poslední nastavené minuty.

90+4
    River Plate se rychle propracoval do střelecké pozice, ale fotbalisté v bílém si tak dlouho dávali přednost, až nevypálil ani jeden.

90+3
    V naprostém klidu se tento zápas dohrává. Domácí fanoušci děkují svým oblíbencům za cestu pohárem, ti hostující slaví postup do semifinále.

90+2
    Žlutou kartu dostává Alberto Espínola (Club Cerro Porteño).

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit celkem snadno.

88
    Scocco se dostal do dobré pozice, sám proti brankáři neuspěl. Trefil jen brankáře, který balon odrazil na rohový kop.

86
    V poklidném tempu se dostáváme do posledních minut druhého poločasu. Tento mač je sice vyrovnaný,ale díky výhře v prvním zápase postoupí River Plate.

83
    Ignacio Scocco (River Plate) hlavičkoval z bezprostřední blízkosti. Jeho zakončení však končí těsně vedle vzdálenější tyče.

83
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat.

80
    Střídání v týmu Club Cerro Porteño: ze hřiště odchází Óscar Ruiz, přichází Sergio Díaz.

79
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, pokus se nestane nic nečekaného, tak hostující celek postoupí potřetí v řadě do semifinále Copa LIbertadores.

78
    Milton Casco (River Plate) byl v pokutovém území a hlavičkoval. Jeho projektil kryje brankář.

77
    Střídání v týmu Club Cerro Porteño: ze hřiště odchází Joaquín Larrivey, přichází Diego Churín.