Bohemians 1905 – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Sokolov – Prostějov | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Vyšehrad | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Brno | 1:1 (kon.) |
Dukla Praha – Vlašim | 4:0 (kon.) | | | Líšeň – Žižkov | 3:3 (kon.) |
Southampton – Manchester Utd. | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Aston Villa | 1:0 (kon.) | | | Chelsea – Sheffield Utd. | 2:2 (kon.) |
Leicester – Bournemouth | 3:1 (kon.) | | | Manchester City – Brighton | 4:0 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 1:1 (kon.) |
West Ham – Norwich | 2:0 (kon.) | | | Burnley – Liverpool | 0:3 (kon.) |
Ath. Bilbao – Real Sociedad | 2:0 (kon.) | | | Osasuna – Barcelona | 2:2 (kon.) | | | Getafe – Alavés | 1:1 (kon.) |
Levante – Valladolid | 2:0 (kon.) | | | Real Betis – Leganés | 2:1 (kon.) |
Bayern – Mohuč | 6:1 (kon.) | | | Freiburg – Kolín nad Rýnem | 1:2 (kon.) | | | Leverkusen – Hoffenheim | 0:0 (kon.) |
Schalke – Hertha | 3:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Paderborn | 1:1 (kon.) | | | Union Berlín – Dortmund | 3:1 (kon.) |
AC Milán – Brescia | 1:0 (kon.) | | | Juventus – Neapol | 4:3 (kon.) |
Lyon – Bordeaux | 1:1 (kon.) | | | Angers – Dijon | 2:0 (kon.) | | | Nantes – Montpellier | 1:0 (kon.) |
Nîmes – Brest | 3:0 (kon.) | | | Toulouse – Amiens | 2:0 (kon.) |
Trnava – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Žilina – Senica | 5:0 (kon.) | | | Sereď – Pohronie | 3:3 (kon.) |
Zlaté Moravce – Ružomberok | 4:2 (kon.) |
Písek – Benešov | 1:0 (kon.) |
Jablonec B – Liberec B | 3:2 (kon.) | | | Zbuzany – Teplice B | 3:1 (kon.) | | | Přepeře – Chlumec n/C | 1:3 (kon.) |
Ml. Boleslav B – Velvary | 2:2 (4:5 po pen.) | | | Živanice – Brozany | 1:0 (kon.) |
Vrchovina – Kroměříž | 1:3 (kon.) | | | Vyškov – D. Benešov | 2:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Rosice | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Opava | 2:2 (4:2 po pen.) | | | Slavia – Hr. Králové | 3:2 (kon.) | | | Meteor – Příbram | 0:1 (kon.) |
Brno – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Karviná | 4:2 (kon.) |
Plzeň – Opava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 2:0 (kon.) | | | Meteor – Příbram | 2:0 (kon.) |
Brno – Ostrava | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 1:1 (5:4 po pen.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Karviná | 3:1 (kon.) |
L. Mikuláš – FC Košice | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Skalica | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Poprad | 2:0 (kon.) |
Dubnica – Podbrezová | 3:1 (kon.) |
Wisła Pł. – ŁKS | 2:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Gdańsk | 1:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Zagłębie | 4:2 (kon.) |
Konyaspor – Antalyaspor | 2:2 (kon.) | | | Besiktas – Rizespor | 1:1 (kon.) | | | Göztepe – Denizlispor | 0:0 (kon.) |
Č. Budějovice B – Doubravka | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Velké Hamry – Benátky n/J | 1:1 (5:6 po pen.) |
konec
FK Třinec
1:1
(0:0)
FC Zbrojovka Brno
79
|
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Leonid Akulinin, přichází Muhamed Tijani.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Ondřej Kušnír, přichází Lukáš Cienciala.
|
|
66
|
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Jiří Janoščín.
|
|
55
|
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Šimon Šumbera.
|
|
54
|
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Damián Bariš, přichází Jakub Černín.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Ondřej Pachlopník.
|
Branky:
52. Akulinin – 64. Černín
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:6.
Rozhodčí: Cihlář – Hájek, Šimáček
Diváci: 722
Karty: 31. Jakub Šural (BNO), 76. Černín (BNO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:6.
FK Třinec:
Adamuška – Omasta, Gáč, Bedecs, Kušnír (C) (73. Cienciala) – Machalík, Samiec – Arroyo (66. Janoščín), Valenta, Hlúpik – Akulinin (79. Tijani).
Náhradníci: Chmiel – Janoščín, Janošík, Kubala, Tijani, Wojnar, Cienciala.
Trenér:
FC Zbrojovka Brno: Floder – Jakub Šural, Pavlík, Kryštůfek, Eismann (C) – Štepanovský, Krška, Bariš (54. Černín), A. Fousek (55. Šumbera) – Růsek (46. Pachlopník), Pázler.
Náhradníci: Halouska – Přichystal, Magera, Sedlák, Pachlopník, Šumbera, Černín.
Trenér:
Náhradníci: Chmiel – Janoščín, Janošík, Kubala, Tijani, Wojnar, Cienciala.
Trenér:
FC Zbrojovka Brno: Floder – Jakub Šural, Pavlík, Kryštůfek, Eismann (C) – Štepanovský, Krška, Bariš (54. Černín), A. Fousek (55. Šumbera) – Růsek (46. Pachlopník), Pázler.
Náhradníci: Halouska – Přichystal, Magera, Sedlák, Pachlopník, Šumbera, Černín.
Trenér:
Rozhodčí: Cihlář – Hájek, Šimáček
Diváci: 722
Ondřej Kreželok