Southampton – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (kon.) | Chelsea – Sheffield Utd. 2:2 (kon.)
Leicester – Bournemouth 3:1 (kon.) | Manchester City – Brighton 4:0 (kon.) | Newcastle – Watford 1:1 (kon.)
West Ham – Norwich 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:3 (kon.)
Chelsea FC
2:2 (2:0)
Sheffield United
Sobota 31.08.2019, 16:00 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 4. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:11. (17:52:30)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Domácí vstupovali do druhého poločasu s vedením o dvě branky, avšak Sheffieldu se krátce po změně stran podařilo snížit. Následně jsme sledovali vyrovnanou podívanou, přičemž si nováček soutěže ke konci zápasu vypracoval slušný nápor, který přinesl vlastní branku Zoumy. Chelsea tak prohospodařila dvoubrankové vedení.

90+4

90+3
    Situace je natolik kritická, že soupeř opět vhazuje na útočné polovině. Stevens nikam nespěchá, na což ho upozornil také hlavní rozhodčí.

90+2
    Chelsea nemá na další branku už moc času. Domácí chvíli kombinovali na vlastní polovině, posléze se k šestnáctce dostal Gilmour, který je i nadále u míče.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    89. Kurt ZOUMA - 2:2

89
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jenom srovnávají krok! Sheffield se dostal ke slušnému náporu, přičemž se Robinson dokázal prodrat kolem Azpilicuety, což vedlo k centru do pokutového území. Ten se nebezpečně kroutil do branky, načež do centru vložil nohu KURT ZOUMA, který zamířil do vlastní svatyně

89
    Robinson se dostával do zakončení, Tomori ale na poslední chvíli zasáhl skluzem.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Chelsea stále vede o jednu branku, nicméně ještě musíme počítat s nastaveným časem.

88
    Do kombinace se zapojil také střídající Gilmour, který byl zezadu poslán k zemi. To znamená, že jeho celek bude zahrávat standardní situaci. Po ní to zkoušel Mount, který ale branku netrefil.

87
    Do kombinace se zapojil také Arrizabalaga, po jehož odkopu to na sebe zkoušel vzít Willian. Brazilský šikula dokráčel k šestnáctce, kde nasbíral cenné vteřinky.

86
    Stevense dokázal u postranní lajny ubránit Azpilicueta, který to udělal natolik zkušeně, že vybojoval autové vhazování. O něj se postará právě kapitán Chelsea.

84
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Chris Basham, přichází Ben Osborn.
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Billy Gilmour.

83
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Michy Batshuayi.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Chelsea si i nadále střeží jednobrankové vedení, poslední minuty nepřinášejí nic moc atraktivního.

81
    Moussetovi se podařilo oslovit vedle stojícího Stevense, který to zkoušel na branku. Do rány ještě vložil nohu Tomori, Arrizabalaga ale přesto dokázal zakročit.

80
    Kovačić si počkal na náběh Pulišiće, který se chtěl prohnat až před brankáře. Pochvalu si zaslouží jeden z protihráčů, jenž si troufl na riskantní zákrok skluzem.

David Suchý

Branky: 19. T. Abraham, 43. T. Abraham – 46. Robinson (Stevens), 89. K. Zouma (vla.)

Karty:   45+1. McBurnie (SHU)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:11.
    Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Tomori, K. Zouma, Emerson – Kovačić (83. Batshuayi), Jorginho, Barkley (60. Willian) – Pulisic, T. Abraham (84. Gilmour), Mount.
    Náhradníci: Caballero – M. Alonso, Batshuayi, Willian, Giroud, Christensen, Gilmour.

Sheffield United: Henderson – Basham (84. Osborn), Egan, O'Connell – Baldock, Lundstram, Norwood (C), Freeman (79. Mousset), Stevens – Robinson, McBurnie (63. McGoldrick).
    Náhradníci: Moore – Bešić, McGoldrick, Mousset, Osborn, Sharp, Stearman.

Rozhodčí: Attwell – Burt, Hopton

Diváci: 40 560