Southampton – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (kon.) | Chelsea – Sheffield Utd. 2:2 (kon.)
Leicester – Bournemouth 3:1 (kon.) | Manchester City – Brighton 4:0 (kon.) | Newcastle – Watford 1:1 (kon.)
West Ham – Norwich 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:3 (kon.)
Manchester City
4:0 (2:0)
Brighton & Hove Albion
Sobota 31.08.2019, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 4. kolo
    79. Bernardo SILVA - 4:0

79
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak to je teda gól. BERNARDO SILVA snad nebyl na trávníku po střídání ani minutu a ihned po svém prvním kontaktu s míčem dává celkově čtvrtou branku svého celku. Asistence: Sergio Agüero.
    55. Sergio AGÜERO - 3:0

55
    Nádherná akce na tři doteky. Na jejím konci byl SERGIO AGÜERO, který zpracoval míč na hranici šestnáctky a trefuje pravý horní roh branky. Asistence: David Silva.
    43. Sergio AGÜERO - 2:0

42
    Druhá branka City a nyní v podání útočníka SERGIA AGÜERA, který si ve vápně naběhl na přihrávku z pravé strany. Před sebou měl dostatek prostoru a tohle nemohlo dopadnout jinak, než rozvlněním sítě za zády Ryana. Asistence: Kevin De Bruyne.
    2. Kevin De Bruyne - 1:0

2
    Domácí celek se velmi brzy prosazuje a to ve druhé minutě zápasu! Silva obdržel míč na levé straně a přesně ji adresoval do před brankového prostoru, kde byl osamocený KEVIN DE BRUYNE a ten neměl problémy zakončit do branky. Asistence: David Silva.

Adam Dořák

Branky: 2. De Bruyne (D. Silva), 42. Agüero (De Bruyne), 55. Agüero (D. Silva), 79. B. Silva (Agüero)

Karty:   36. Laporte (MAC) – 83. Dunk (BRN)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:6.
    Manchester City: Ederson – Walker, Zinčenko, Laporte (37. Fernandinho), Otamendi – Rodri, De Bruyne (69. Gündoğan), D. Silva (C) (78. B. Silva) – Sterling, Agüero, Mahríz.
    Náhradníci: Bravo – Angeliño, Cancelo, Gündoğan, B. Silva, Fernandinho, Foden.

Brighton & Hove Albion: Ryan – Dunk (C), Webster, Burn – D. Stephens, March, Montoya, D. Pröpper, Bernardo (67. G. Murray) – Maupay (66. Connolly), Trossard (74. Groß).
    Náhradníci: Button – Duffy, Groß, Mooy, Džahánbachš, G. Murray, Connolly.

Rozhodčí: Jon Moss – Marc Perry, Simon Bennett