Jablonec B – Liberec B 3:2 (kon.) | Zbuzany – Teplice B 3:1 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 1:3 (kon.)
Ml. Boleslav B – Velvary 2:2 (4:5 po pen.) | Živanice – Brozany 1:0 (kon.)
FK Zbuzany 1953
3:1 (2:1)
FK Teplice B
Sobota 31.08.2019, 10:15 • Stadion FK Zbuzany • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

To je z mé strany vše, hezký den. (12:10:00)

Je dobojováno. Celek Zbuzan po horším začátku potvrdil roli favorita a nakonec doma porazil rezervu ligových Teplic 3:1. Domácí byli ve většině utkání jasně lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě. Hosté tedy na první body stále čekají.

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Utkání dohrávají domácí s míčem na svých kopačkách.

86
    Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníku, bude se ošetřovat.

84
    Ale zahrozili domácí, kteří zahrávali zajímavou standardní situaci, ovšem čtvrtou branku nepřidali.

82
    Hosté ale stále bojují a ještě se snaží něco udělat s nepříznivým výsledkem.

80
    Domácí vedou deset minutek před koncem o dvě branky a vypadá to, že i po tomto kole budou hosté stále bez bodu.

77
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    A je nejspíše definitivně rozhodnuto, protože k míči se postavil VOJTĚCH PŘEUČIL, který nezaváhal a zvyšuje na 3:1!

76
    Pokutový kop pro domácí!

74
    Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale ani z této akce nic nebylo a u míče už jsou zase hráči Zbuzan.

72
    Domácí zahrávali rohový kop, ale hostující zadáci to zvládli a ubránili se.

70
    Stále se hraje hlavně na polovině hostujícího celku, ale ten zatím náporu soupeře odolává.

67
    Domácí celek je v této fázi zápasu o poznání nebezpečnější, tak uvidíme, zda se mu povede vstřelit třetí a nejspíše definitivně rozhodující branku.

65
    Po nepřesné střele bude od své branky rozehrávat Blažek, který si dnes na nedostatek práce stěžovat nemůže.

64
    Žlutou kartu dostává Zárybnický (FK Teplice B).

63
    Domácí v posledních minutách zkušeně drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Vzhledem k tomu, že domácí stále vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

58
    Hráčům Teplic nelze upřít snahu směrem dopředu, ale ve finální fázi je to ve druhém poločase z jejich strany velké trápení.

56
    Po rychlé akci se do zakončení dostal jeden z domácích hráčů, ale branku trefit nedokázal.

54
    Nic zajímavého se na trávníku neděje. Oba celky se snaží něco vymyslet, ale ve druhém poločase to žádná velká podívaná není.

52
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve druhém se jim v útočné fázi příliš nedaří.

50
    Hostující hráči zahrávali zajímavou standardní situaci, ale ani této příležitosti nic nevytěžili.

48
    Druhý poločas začal v poklidném tempu, ani jeden celek se nikam příliš netlačí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:21 hodin.

První poločas je za námi. Rezerva Teplic vstoupila do utkání skvěle, dostala se do vedení, ale favorit tohoto utkání postupem času přidal, vstřelil dvě branky a stav utkání otočil, takže vede 2:1.

45+2

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Jeden z hráčů Teplic se dostal do zakončení, ale branku trefit nedokázal a Víšek tedy zasahovat nemusel.

42
    Po delší době se dopředu vydali i hosté a vybojovali rohový kop.

40
    Ale hostující hráči to zvládli tentokrát na jedničku a ubránili se.

40
    Zbuzany mají nyní velký tlak. Vybojovaly další rohový kop.

39
    Domácí zahrávali svůj třetí rohový kop v tomto utkání, ale prosadit se nedokázali a pokračujeme za stavu 2:1.

38
    Rohový kop pro domácí celek.

36
    Tak favorit tohoto utkání otáčí nepříznivý vývoj ještě do poločasu, protože po proměněné penaltě, kterou zahrával VOJTĚCH PŘEUČIL, je to 2:1.

36
    Pokutový kop pro Zbuzany!

35
    Po rohovém kopu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale jeho rána postrádala přesnost.

34
    Rohový kop pro rezervu Teplic.

33
    O něco aktivnější jsou nyní domácí, kteří se začali dostávat do zakončení, ale většina jejich pokusů je zatím nepřesná.

31
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a myslím si, že se diváci rozhodně nenudí.

29
    Hosté se samozřejmě hned vydali dopředu, snažili se něco vymyslet, ale jejich akce k ničemu nevedla.

27
    Tak domácí přidali a podařilo se jim vyrovnat na 1:1. Po tlaku si míč do své branky nešťastně srazil BENJAMIN MUSTAFIČ.

25
    A stejně dopadl také útok domácí výběru, takže Teplice i nadále vedou na hřišti Zbuzan 1:0.

23
    Ale byla z toho pouze ztráta míče a dopředu šli hned hosté, kteří se prezentovali dalším nepřesným zakončením.

22
    Domácí zabrali a nyní jsou lepším týmem, tak uvidíme, zda ze svého snažení něco vytěží.

20
    A střela také na druhé straně, ale ani ta neměla gólové parametry.

19
    Domácí ale získali míč a hned se vydali dopředu. Nakonec z toho bylo zakončení, ale Blažek si poradil.

18
    Snažení hostů tentokrát skončilo útočným faulem a na tahu je domácí celek, v jehož sestavě ani dnes nechybí zkušení Radek Šírl a Mario Lička.

16
    A hosté pokračují v dobrém výkonu a znovu se tlačí dopředu. Domácí mužstvo se zatím pouze brání, což je poměrně překvapivé.

14
    Tým Teplice B právě vstřelil branku!
    A hostující celek se po další akci dostává zcela zaslouženě do vedení 1:0. Po rychlé akci se do zakončení dostal MATĚJ RADOSTA, který nezaváhal.

14
    A po další akci už z toho zakončení bylo, ale pozorný Víšek si poradil a stav utkání se nemění.

13
    Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo. Teplice jsou stále u míče.

10
    V posledních minutách se hraje hlavně okolo středového kruhu a stále čekáme na první šanci.

8
    Po další akci se jeden z domácích hráčů dostal za zakončení, ale to nebylo přesné a Blažek zasahovat nemusel.

6
    Poprvé se dopředu vydali i domácí, ale ani jejich snažení nic nepřineslo. Od své branky bude rozehrávat Blažek.

4
    I tentokrát se celek Zbuzan ubránil. Domácí se však zatím stále brání a nemohou se dostat do utkání.

3
    A hosté po dalším snažení získali další rohový kop.

3
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Každopádně rezerva Teplic vstoupila do utkání velice aktivně.

2
    Rohový kop pro Teplice.

1
    Jako první se dopředu vydal hostující celek, ale svou kombinací nic nevymyslel a na tahu jsou Zbuzany, favoritem tohoto zápasu.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FK Zbuzany 1953: Víšek – Maleček, Zákostelský, Matějka, Bielesz, Kostka, Šírl, Čapek, Trýzna, Lička (C), Přeučil
    Náhradníci: Ordelt – Kordiak, Koudelka, Surmaj, Hanuš, Ježdík, Huňáček

FK Teplice B: Blažek – Berešík, Baftijar, Zárybnický, Náhlovský, Černý, Šup, Mustafič, Radosta, Šimeček, Soungole (C)
    Náhradníci: Němeček – Ondrášek, Vobecký

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Brychta.

Utkání začíná v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.

FK Zbuzany 1953 si zatím vedou o něco lépe, než jejich dnešní soupeř. Domácí začali prohrou 3:5 na hřišti Živanic, poté přišla výhra 3:0 nad rezervou Liberce, ale naposledy další prohra, a to na penalty v Zápech.

FK Teplice B vstoupili do ČFL doslova tragicky. Hostující celek nemá zatím na svém kontě ani bod, protože prohrál 2:3 v Ústí nad Orlicí, 1:2 doma s Velvary a naposledy 1:2 v Liberci, kde vyzval místní béčko.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL – Skupina B má na programu 3. kolo a my budeme sledovat duel mezi Zbuzany a rezervou Teplic. Favoritem je domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Jakub Kopřiva

Branky: 27. Mustafič (vla.), 36. Přeučil (pen.), 77. Přeučil (pen.) – 14. Radosta

Karty:   64. Zárybnický (TEB)

FK Zbuzany 1953: Víšek – Maleček, Zákostelský, Matějka, Bielesz, Kostka (87. Huňáček), Šírl, Čapek (46. Kordiak), Trýzna, Lička (C), Přeučil (79. Surmaj)

FK Teplice B: Blažek – Berešík (65. Vobecký), Baftijar, Zárybnický, Náhlovský, Černý, Šup, Mustafič (73. Ondrášek), Radosta, Šimeček, Soungole (C)

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Brychta