Jablonec B – Liberec B 3:2 (kon.) | Zbuzany – Teplice B 3:1 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 1:3 (kon.)
Ml. Boleslav B – Velvary 2:2 (4:5 po pen.) | Živanice – Brozany 1:0 (kon.)
FK Zbuzany 1953
3:1 (2:1)
FK Teplice B
Sobota 31.08.2019, 10:15 • Stadion FK Zbuzany • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

To je z mé strany vše, hezký den. (12:10:00)

Je dobojováno. Celek Zbuzan po horším začátku potvrdil roli favorita a nakonec doma porazil rezervu ligových Teplic 3:1. Domácí byli ve většině utkání jasně lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě. Hosté tedy na první body stále čekají.

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Utkání dohrávají domácí s míčem na svých kopačkách.

86
    Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníku, bude se ošetřovat.

84
    Ale zahrozili domácí, kteří zahrávali zajímavou standardní situaci, ovšem čtvrtou branku nepřidali.

82
    Hosté ale stále bojují a ještě se snaží něco udělat s nepříznivým výsledkem.

80
    Domácí vedou deset minutek před koncem o dvě branky a vypadá to, že i po tomto kole budou hosté stále bez bodu.

77
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    A je nejspíše definitivně rozhodnuto, protože k míči se postavil VOJTĚCH PŘEUČIL, který nezaváhal a zvyšuje na 3:1!

76
    Pokutový kop pro domácí!

74
    Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale ani z této akce nic nebylo a u míče už jsou zase hráči Zbuzan.

72
    Domácí zahrávali rohový kop, ale hostující zadáci to zvládli a ubránili se.

70
    Stále se hraje hlavně na polovině hostujícího celku, ale ten zatím náporu soupeře odolává.

67
    Domácí celek je v této fázi zápasu o poznání nebezpečnější, tak uvidíme, zda se mu povede vstřelit třetí a nejspíše definitivně rozhodující branku.

65
    Po nepřesné střele bude od své branky rozehrávat Blažek, který si dnes na nedostatek práce stěžovat nemůže.

64
    Žlutou kartu dostává Zárybnický (FK Teplice B).

63
    Domácí v posledních minutách zkušeně drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Vzhledem k tomu, že domácí stále vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

Jakub Kopřiva

Branky: 27. Mustafič (vla.), 36. Přeučil (pen.), 77. Přeučil (pen.) – 14. Radosta

Karty:   64. Zárybnický (TEB)

FK Zbuzany 1953: Víšek – Maleček, Zákostelský, Matějka, Bielesz, Kostka (87. Huňáček), Šírl, Čapek (46. Kordiak), Trýzna, Lička (C), Přeučil (79. Surmaj)
    Náhradníci: Ordelt – Kordiak, Koudelka, Surmaj, Hanuš, Ježdík, Huňáček

FK Teplice B: Blažek – Berešík (65. Vobecký), Baftijar, Zárybnický, Náhlovský, Černý, Šup, Mustafič (73. Ondrášek), Radosta, Šimeček, Soungole (C)
    Náhradníci: Němeček – Ondrášek, Vobecký

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Brychta