Trnava – Michalovce 2:1 (kon.) | Žilina – Senica 5:0 (kon.) | Sereď – Pohronie 3:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Ružomberok 4:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:1 (0:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 31.08.2019, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (19:52:13)

Domácí nakonec berou tři body! V druhém poločase nejprve vyrovnali po penaltě, kterou proměnil Mitrea a následně v 76. minutě rozhodl o vítězství Spartaku Halilovič.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:10.

90+2

90+1
    Diogo odkopává míč daleko od Rusova. Vypadá to, že domácí dnes budou brát tři body.

90+1
    Hrát se bude minimálně o dvě minuty navrch!

90
    Faul na polovině Spartaku, přímý kop pro hosty.

89
    Zápas pomalu končí, Trnava drží otěže pevně v rukou.

88
    Centrovaný míč překvapil hostujícího gólmana, následuje rohový kop.

87
    Lovat si vyškolil levého obránce a ten ho musel faulovat, následuje přímý kop pro domácí od rohového praporku.

86
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut, domácí jsou lepším týmem a nepouštějí hosty do zakončení.

85
    Žlutou kartu dostává Lucas Lovat (FC Spartak Trnava).

84
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Alex Sobczyk, přichází Martin Gamboš.

82
    Žlutou kartu dostává Issa Modibo Sidibé (MFK Zemplín Michalovce).

81
    Dnešní setkání sleduje 3228 diváků.

79
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Dimitrios Popovits, přichází Peter Kolesár.

78
    Spartaku se skóre podařilo otočit, uvidíme jak na vývoj budou reagovat hosté, ti v druhé části hry prakticky nic nehráli.

76
    Trnava právě vstřelila branku!
    Domácí otáčí skóre dnešního utkání! Po autovém vhazování se k míči dostal EMIR HALILOVIČ a levačkou z voleje trefil ukázkově. Spartak otáčí skóre a vede 2:1.