Opava – Slavia 1:1 (kon.) | Teplice – Karviná 0:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 2:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (1:0)
FC Zlín
Neděle 01.09.2019, 16:30 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 8. kolo

Utkání 8. kola FORTUNA:LIGY mezi Dynamem a Zlínem je ve svém závěru. Jihočeši poprvé v sezoně zvítězili doma, když přetlačili ševce 2:0. V prvním poločase byli domácí lepší, dali Brandnerem vedoucí gól a měli další možnosti. Hosté byli neškodní. Po pauze se ale hra vyrovnala a nerozhodný mohl být i stav. Staněk ale několikrát svůj tým podržel. V 84. minutě potvrdil výhru domácích střídající Rabušic, jenž se trefil při své premiéře za Dynamo. Ode mne je to pro dnešek všechno, hezký zbytek dne. (18:22:48)

90+3

90+2
    U míče jsou sice hráči týmu trenéra Csaplára, ale čas na dvě branky se hostům zoufale krátí.

90+1
    Jihočeši měli roh, sice z něj třetí gól nepřidali, ale smutnit nemusí. Jihočeši zvítězí poprvé doma po návratu do ligy a cítí to hráči i diváci.

90
    Budou se hrát tři minuty navíc ve druhém poločase.

90
    Čolič centrem našel hlavu Provoda, ten zakončil do protipohybu brankáře, ale svatyni soupeře o kousek minul.

89
    Taktická změna a poslední střídání Dynama. Ze hry jde Ivan Schranz, zápas dohraje Matěj Helešic.

88
    Petr Buchta vyskočil nejvýše a hlavou lízl balon do zámezí. U míče však nadále černobílí.

87
    Jihočeši mají navíc k dispozici další roh.

86
    Stále ještě pár minut zbývá, nicméně Dynamo se výrazně přiblížilo k první domácí výhře v sezoně.
    84. Michael RABUŠIC - 2:0

84
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    To je premiéra jako hrom! Na Čoličův roh si naskočila nejčerstvější domácí posila MICHAEL RABUŠIC a hlavou trošku se štěstím pokořil Dostála.

83
    Pěkná jedovka Patrika Čavoše ze střední vzdálenosti! Dostál nepříliš jistým zákrokem vyboxoval mimo tři tyče.

83
    Přímý kop černobílých nevyšel podle představ týmu trenéra Horejše. Čoličův centr byl nízký.

82
    Dynamo i Zlín se po vzájemném duelu a reprezentační pauze chystají na výrazné domácí šlágry. Zlínští přivítají doma pražskou Spartu, Dynamo pojede do Ostravy a o týden později dorazí na Střelecký ostrov Viktoria Plzeň.

80
    Druhé střídání Dynama, Filipa Havelku nahrazuje Pavel Novák, který se postavil na levého beka. Provod jde do středu zálohy.

79
    Zlínský roh nebyl nebezpečný, Kulhánek poslal míč do bezpečí. Následně Rabušic oslovil Havelku, brankář Dostál byl u míče dřív.