Junosť Minsk – Třinec 2:0 (kon.) | Frölunda – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Skellefteå – Grenoble 1:2 (kon.)
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers 4:3 (1:0 po s.n.) | Tychy – Mannheim 2:3 (po pr.) | Kärpät – Bern 2:3 (po pr.)
Pelicans Lahti – Lausanne 4:5 (1:3 po s.n.) | Vienna Capitals – Djurgården 1:2 (kon.)
GKS Tychy
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Adler Mannheim
Neděle 01.09.2019, 17:00 • Stadion Zimowy • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji úspěšný vstup do nového týdne. (19:39:28)

Je dobojováno!

Vítězem tohoto utkání se stal Mannheim, který po 53 vteřinách prodloužení potřetí v utkání překonal Murraye.

Střely na bránu: 17- 42.

60:53
    Mannheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! MATTHIAS PLACHTA se ocitl sám před domácím brankářem, kterého překonal trefou do bekhendu, a získává tak pro svůj tým bonusový druhý bod za výhru v prodloužení. Asistence: Marcel Goc a Mark Katic.
    - 2:3

60:22
    Mroczkowski tvrdě vypálil z prostoru mezi kruhy, Endras měl betony sklapnuté včas.

60:01

Ve třetí části hry jsme se žádné branky nedočkali a stav je stále vyrovnaný 2:2. Mannheim ve třetí třetině v některých částech hry pořádně zatápěl domácím, ale Murray chytá skvěle. Na řadu teď přichází prodloužení.

60:00

59:05
    V závěru poslední dvacetiminutovky se žádný tým nemůže dostat do žádné větší šance.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Povede se nějakému celku skórovat ještě před třetí sirénou nebo půjde zápas do prodloužení?

56:54
    Hostující celek má nyní více ze hry, Murray má plné ruce práce.

56:25
    Střely na bránu: 16 – 40.

55:50
    Katin střílel z těsné blízkosti, skórem ale nepohnul.

55:04
    Hosté nyní pořádně trápí Tychy. Už dlouhou dobu jsou nastěhovaní v jejich pásmu a ostřelují je ze všech stran.

53:40
    Mannheim vyslal na domácího muže s maskou střelu od modré, Murrayovi příliš práce nenadělala.

52:48
    Vyloučení v týmu GKS Tychy (Pociecha – 2 min., pozdní dohrání).

52:27
    To se jim ale nedaří. Německé mužstvo se znovu osvobozuje.

52:20
    Tychy zaváří kotouč zpět před Endrase a pokusí se založit novou akci.

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 8. Szcechury (Komorski, Cichy), 37. Szmatula (Yafimenko, Novajovský) – 35. Hungerecker, 37. Stützle (Smith), 61. Plachta (Goc, Katic)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Yeronau, Novajovský, Kotlorz, Bryk, Pociecha, Ciura, Kolarz, Akimoto – Yafimenka, Szmatula, Mroczkowski – Bagiński, Galant, Witecki – Klimenko, Cichy, Szczechura – Jeziorski, Komorski, Kogut
    Adler Mannheim: Endras (Gustafsson) – Reul, Akdag, Lampl, Billins, Lehtivuori, Katic, Krupp – Stützle, Smith, Kraemmer – Bergmann, Järvinen, Rendulic – Soramies, Goc, Hungerecker – Raedeke, Plachta

Rozhodčí: Mrkva, Baca – Noworyta, Bucki