Valencia – Mallorca 2:0 (kon.) | Atlético – Eibar 3:2 (kon.) | Espanyol – Granada 0:3 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Atlético Madrid
3:2 (1:2)
SD Eibar
Neděle 01.09.2019, 19:00 • Estadio Wanda Metropolitano • Španělská LaLiga • 3. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:0. Fauly: 8:15. (21:00:43)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Atlética, které svého soupeře porazilo poměrem 3:2. Eibar sice v tomto klání vedl už o dvě branky, avšak soupeř dokázal vyrovnat, načež měl na třetí branku hodně času. Madridský celek měl velkou územní převahu, avšak většinu času narážel na pozornou obranu soupeře, která působila zodpovědným dojmem. Domácí přeci jenom zvrátili výsledek, krátce před nastaveným časem udeřil Thomas.

90+7

90+6
    Atlético hraje v posledních minutách hodně zkušeně, s míčem se nachází daleko od své branky.

90+5
    Oblak si dal s odkopem od branky celkem dost načas, nakonec mu to u sudího prošlo. Jeho dalekonosný pas se snášel daleko na druhou stranu.

90+4
    O provedení autového vhazování se postaral obránce Arbilla, který se poté sám dostal k centru. Padající míč prodlužoval zpět do zámezí obránce Hermoso.

90+3
    Eibar se nachází v hodně kritické situaci, pár minut před koncem prohrává o jednu branku. Navíc na vyrovnání nezbývá zrovna moc času.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.
    90. Thomas PARTEY - 3:2

90
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči to přeci jenom dokázali, krátce před nastaveným časem jdou vůbec poprvé v utkání do vedení! Saúlova nahrávka směřovala na obsazeného Costu, který z jedničky přehodil obranu, kde našel THOMASE PARTEYE. Ten se dostal k brankáři, kterého propálil.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Eibar si kulatého nesmyslu moc dlouho neužil, Orellanova nahrávka byla skutečně hodně nepovedená. Také domácí mají problémy s vyvezením míče.

87
    Trippier to rovněž vyzkoušel dalekonosným hodem, který se stal kořistí urostlého Ramise. Domácí to zkoušeli po pravém křídle, kde Riquelme centroval do náruče brankáře.

86
    Arbilla si vzal na starost standardní situaci, kterou dalekonosným způsobem poslal na volného Tejera. Ten byl hraničním zákrokem poslán k zemi.

85
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Roberto Correa.

85
    V posledních minutách sledujeme velký nápor madridského celku. Ten se delší dobu nachází na polovině soupeře, avšak zatím bez kýženého úspěchu.

84
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Thomas Partey.

83
    Atlético se dokonce dočkali vedoucí branky, avšak zakončující Costa se opět nacházel v ofsajdu. Pokračuje se za nerozhodného výsledku.

David Suchý

Branky: 27. Félix (D. Costa), 52. Vitolo (Lodi), 90. Partey (D. Costa) – 7. Charles (Orellana), 19. Arbilla

Karty:   4. Inuj (EIB), 15. Orellana (EIB), 69. Dmitrović (EIB)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:0. Fauly: 8:15.
    Atlético Madrid: Oblak – Trippier, J. Giménez, Hermoso, Lodi – Koke (C), Saúl Ñíguez, M. Llorente (46. Vitolo), Lemar (77. Riquelme) – Félix (84. Partey), D. Costa.
    Náhradníci: Adán – Felipe, H. Herrera, Vitolo, Partey, Arias, Riquelme.

SD Eibar: Dmitrović – Tejero, Ramis (C), S. Álvarez (55. P. Oliveira), Arbilla – Papakouli Diop, Expósito – León (85. R. Correa), Orellana, Inuj – Charles (63. Kike García).
    Náhradníci: Y. Rodríguez – R. Correa, De Blasis, Quique, Kike García, Escalante, P. Oliveira.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco

Diváci: 56664