Lazio – AS Řím 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:3 (kon.) | Cagliari – Inter 1:2 (kon.)
Janov – Fiorentina 2:1 (kon.) | Lecce – Hellas Verona 0:1 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 4:1 (kon.)
Udinese – Parma 1:3 (kon.)
US Sassuolo Calcio
4:1 (3:0)
UC Sampdoria
Neděle 01.09.2019, 20:45 • Stadio Giglio. Reggio • Italská Serie A • 2. kolo

Hezký večer a těším se na další přenos. Jiří Polášek. (22:40:13)

Druhý poločas začal rychlou brankou Sassuola, kterou vstřelil aktivní Traoré. Sampdoria musel hrát v deseti, a proto domácí lehce pronikali mezi hráči až k vápnu. Traoré měl ještě dvě, tři větší šance, ale neproměnil. potm hra pomalu upadala až upadla do velmi pomalého tempa a až ke konci si ještě hosté sami nastřelili tyč.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 11:8. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:10.

90

89
    Rozhodčí již nebude nic nastavovat, zápas skončí v řádné hrací době.

88
    Müldür chtěl poslat centr z pravé strany, protihráč míč srazil, ale bohužel pro něj na svoji branku. Míč se odrazil od tyčky.

87
    Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).

86
    A míč tedy drží domácí celek, který si poslední minuty užívá za mohutné podpory fanoušků, kteří zpívají oslavné chorály.

85
    Sampdoria vypadá, že už snahy o zvrácení výsledku vzdala. Prohrávat 5 minut před koncem o tři branky je asi dost frustrující.

84
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Filip Djuričić.

83
    Další 2 střely na branku letěly na branku hostů. Jenže s první si poradil brankář a druhá šla mimo.

81
    Sassuolo zase chvíli odstřelovalo branku svého soupeře, ale bezúspěšně.

79
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Luca Mazzitelli.

77
    Hra se klidní a upadá do velmi pomalého tempa, kdy jen opravdu zřídkakdy vidíme nějakou rychlou akci, která by končila aspoň náznakem střely.

75
    Rychlá kombinace domácích skončila až u vápna soupeře. Tam se opět projevila pevná obrana hostů, která v poslední části zápasu funguje dost dobře.

74
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Jeremie Boga.

73
    Schyluje se ke střídání, u lavičky za postranní čarou se rozcvičuje hned několik hráčů.

72
    Při další akci ve vápně padá Traoré, ovšem jenom díky uklouznutí a ne příčinou jiného hráče.

71
    Nákop do vápna od domácího týmu nevyšel a Sampdoria míč odvrací.

Jiří Polášek

Branky: 29. D. Berardi (Caputo), 35. D. Berardi (Duncan), 43. D. Berardi (Duncan), 47. Traorè (Müldür) – 67. Quagliarella (pen.)

Karty:   16. Duncan (SAS) – 11. Colley (SMD), 64. Quagliarella (SMD), 87. Caprari (SMD)   45+1. Vieira (SMD)

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan (79. L. Mazzitelli), Obiang, Locatelli (84. Djuričić) – Traorè – D. Berardi (C) (74. Boga), Caputo.
    Náhradníci: Pegolo – Tripaldelli, Goldaniga, Toljan, Djuričić, L. Mazzitelli, Matri, Raspadori, Boga, Brignola, Derfel, Ghion.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Murillo, Colley, Murru – Vieira, Ekdal, Jankto (54. A. Ferrari) – Léris (46. É. Barreto), G. Ramírez (62. Caprari) – Quagliarella (C).
    Náhradníci: Falcone, Avogadri – Chabot, Depaoli, A. Ferrari, Augello, Linetty, É. Barreto, Thorsby, Bonazzoli, Gabbiadini, Caprari.