Bohemians B – Ústí n/O 2:1 (kon.) | Dukla B – Hr. Králové B 2:1 (kon.) | Zápy – Pardubice B 4:3 (kon.)
SK Zápy
4:3 (2:3)
FK Pardubice B
Neděle 01.09.2019, 17:00 • Zápy • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Zápy v deštivém druhém poločase dokázaly opět vyrovnat hru se svým soupeřem. V poslední desetiminutovce byli hladovější po úspěchu a po zásluze se jim podařilo vsítit čtvrtou a zároveň vítěznou branku. (18:51:16)

90+1

90+1
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Matoušek.

90
    Žlutou kartu dostává Matějka (SK Zápy).

88
    Zukal nevybíravě fauloval Hrona a po právu vidí žlutou kartu.
    86. Jiří DUBEN - 4:3

86
    Zápy právě vstřelily branku!
    Obrovský radost na straně domácích, kdy se prosadil JIŘÍ DUBEN a ten poprvé v zápase posílá svůj celek do vedení.

85
    Standardní situace Pardubic přinesla centrovaný míč do vápna. Nakonec byl odražen obráncem.

83
    Opět se nám více rozpršelo a déšť už se taky podepsal na kvalitě hrací plochy. Sledujeme urputný boj obou celků, zejména domácí, na kterých je vidět, že nehodlají dnes prohrát.

81
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Kubů.

80
    Omluvte technické problémy. Do konce zápasu nám zbývá deset minut. Zatím obě mužstva sahají po bodu.

66
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Koutenský, přichází Putz.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Janko, přichází Nzembi.

65
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Lee, přichází Suchochleb.

65
    Ofsajd nyní zastavil domácí v jejich útoku.

63
    Žlutou kartu dostává Sokol (FK Pardubice B).

62
    Obraz hry se nám vrátil!

59
    Žlutou kartu dostává Duben (SK Zápy).

58
    Žlutou kartu dostává Outrata (FK Pardubice B).

55
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Sláma, přichází Pavlas.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 29. Pávek (pen.), 38. Pávek, 50. Duben, 86. Duben – 5. Mužík (pen.), 13. Sokol, 40. Mužík (pen.)

Karty:   40. Doležal (ZAP), 42. Janko (ZAP), 59. Duben (ZAP), 90. Matějka (ZAP) – 34. Park (PCB), 58. Outrata (PCB), 63. Sokol (PCB), 88. Zukal (PCB)

SK Zápy: Doležal – Kaisler (42. Hašek), Duben, Pávek, Hakl, Janko (66. Nzembi), Jelínek (C), Eliáš (81. Kubů), Koutenský (66. Putz), Hron (90+1. Matoušek), Matějka.
    Náhradníci: Soukup – Nzembi, Hašek, Putz, Skuhravý, Kubů, Matoušek

FK Pardubice B: Šmíd – Zukal, Sláma (55. Pavlas), Outrata, Lee (65. Suchochleb), Park, Mužík, Lněnička, Sokol, Kepl, Jiroutek (C).
    Náhradníci: Hrnčíř – Zelenka, Sytko, Stýblo, Pavlas, Suchochleb, Rambousek

Rozhodčí: M. Radina – T. Švagr, D. Vokoun