Kunlun – Ufa 4:3 (3:2 po s.n.) | Novosibirsk – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Barys – Vladivostok 1:3 (kon.)
Jokerit – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 03.09.2019, 14:35 • Sibir Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:12:35)

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:27
    Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:00
    Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:25
    Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:02
    Marek Langhamer (CHA) 60 minut, 40 zákroků, 1 gól, 95%

Je konec. Novosibirsk v prvním zápase nové sezóny zvítězil nad Chabarovskem 2:1.
    Do zápasu vstoupili domácí velice aktivně a vypracovali si obrovské množství šancí, ovšem byl to Amur, který se dostal do vedení, když se ve 14. minutě prosadil Vladislav Ušenin. Domácí ale bleskurychle srovnali a o minutu později tak byl stav znovu nerozhodný trefě Maxima Kazakova.
    Druhá dvacetiminutovka nám bohužel branku nepřinesla. Alexandr Torčeňuk totiž ve 28. minutě nedokázal ve velké šanci propálit Langhamera.
    Také ve třetí periodě byli domácí jasně lepším týmem a v 50. minutě to potvrdil Juuso Puustinen. Ke konci utkání sice byl Chabarovsk v tlaku, ale srovnávací gól nevstřelil.

59:48
    Střela hostujícího hráče od modré čáry nic nepřinesla a skončila pouze vedle brány soupeře.

59:23
    Mikael Ruohomaa se dostal ke kotouči ve svém obranném pásmu a chtěl trefit prázdnou bránu, ale to se mu nepovedlo.

59:18
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!

58:58
    Domácím se ale skvěle daří bránit a bude to ještě obrovské drama.

58:12
    Opět se Novosibirsku podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny, ale tlak Amaru je obrovský.

57:42
    Harri Säteri už byl na lopatkách, ale nakonec střela hostujícího hráče minula domácí svatyni.

56:52
    Posléze se hra přerušila a čeká nás už pouze poslední tři minuty v základní hrací době.

55:48
    Nyní je k vidění boj u mantinelu v pásmu Sibiru, který ale nakonec vyhráli domácí a dostali se dopředu.

54:55
    Stále to jsou hosté, ovšem Novosibirsk se skvěle brání a podařilo se mu vyhodit puk ze své třetiny.

53:20
    Na ledové ploše se momentálně hodně přiostřilo a Chabarovsk hodně chce vstřelit srovnávací gól.

52:05
    Nyní ale mohli jít domácí do dvoubrankového vedení, ovšem přihrávka z levé strany skončila jen v moci soupeře.

51:19
    Chabarovsk se snaží rychle srovnat stav utkání a vybudoval si tlak v útočném pásmu soupeře.

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a Novosibirsk zaslouženě vede nad Chabarovskem 2:1.
    49:06 Juuso PUUSTINEN - 2:1