Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.)
HKM Zvolen
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
sk Úterý 03.09.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Přípravné zápasy

Stretnutie je na konci, napokon vo vyrovnanom stretnutí zvíťazil šťastnejší Zvolen. Dve tretiny to bol slabučký hokej, až v tretej tretine sme videli to, na čo sme sa celé leto tešili. Boli aj šance aj bitky aj šarvátky. S konštatovaním, že HKM Zvolen zdolal HC Slovan Bratislava 2:1 sa pre dnes s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. Dovidenia o dva dni na zápase Zvolen – Detva. Príjemný večer. (20:24:33)

59:59
    Čo je však najdôležitejšie, hra bola vykázaná do stredného pásma. Vhadzuje sa na modrej čiare a to už Zvolen nemôže prehrať.

59:59
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Betker – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

59:59
    Vyhrané buly hostí, bomba Podlipnika, Tomek puk ukryl na telo a vzniká ďalšia šarvátka a po nej ďalšie tresty...

59:55
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Lowney – 2 min., krosček).

59:52
    Hostia 9 sekúnd pred koncom v šanci, najprv Sersenova tvrdá delovka. Tomek ju vyrazil vedľa seba, následná dorážka šla mino.,

59:25
    Habal odchádza z brány, hostia v šestici.

58:50
    Aktuálne hra veľmi ďaleko od zvolenskej brány, pomaly nasleduje posledná minúta.

58:14
    Slovan sa snaží o vyrovnanie, ale cez modrú útočnú čiaru neprešiel podľa pravidiel, osfajd.

57:58
    Kyntár čisto vyhral buly a následnú Meszárošovu strelu Tomek chytá do lapačky.

57:55
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Abdul – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Maier – 2 min., hrubosť).

57:55
    Priostrieva sa nám tu v závere... Najprv Pulišovu strelu Tomek vyrazil pred seba, ale Jindřich Abdul šiel po dorážke a okamžite bola z toho druhá šarvátka, do ktorej sa dostali Abdul a Maier.

57:10
    Zvolen dal gól!
    RASTISLAV ŠPIRKO dostal krížnu prihrávku od Adama Drgoňa a tvrdým príklepom využíva presilovú hru. Zvolen v závere stretnutia vedie 2:1.
    Asistoval: Adam Drgoň

57:04
    Špirko pekne prihral krížne Drgoňovi ale ten z prvej triafa iba Habala.

56:09
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Zigo – 2+2 min, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačík – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kelemen – 2 min., hrubosť).

56:09
    Bitka na červenej čiare pred striedačkami, najprv som v sebe zazrel Bačíka s Kelemenom, ktorí celú melu začali. Následne bolo v sebe viacero dvojičiek a najdlhšie Betker so Zigom. Uvidíme ako to vyriešia rozhodcovia.

55:52
    Lowneyho vynikajúci pas cez dvoch obrancov na Kelemena, následne Presinger prestrelil odkrytú bránu.

55:01
    Štajnocha strela švihom ale z dosť veľkej vzdialenosti, Tomek puk ukryl na telo a budeme tak svedkami ďalšieho buly.

Števo Lasab

Branky a nahrávky: 13. Hansen (Špirko, Švarný), 58. Špriko (Drgoň) – 14. Zigo (Podlipnik, Puliš)

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Lowney, Švarný (A), Betker, Corrin, Drgoň, Maier, Roman, Fatul – Hansen, Špirko (C), Thompson – Handlovský (A), M. Halama, S. Petráš – Br. Mráz, Preisinger, Kelemen – Chlepčok, P. Halama, Kolenič (tréner – A. Podkonický)
    HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Sersen (C), Bačík, Štajnoch, Meszároš (A), Podlipnik, Hudec, Demo – M. Sloboda, Viedenský, Puliš – Abdul, Kytnár, Vandas – Š. Petráš, Zigo, Kukumberg (A) – T. Matoušek, Urbánek, R. Bondra (tréner – R. Stantien)