Ostrava B – Uničov 2:2 (kon.) | Kroměříž – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.)
Blansko – Zlínsko 4:0 (kon.) | D. Benešov – Znojmo 0:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Slovácko B 0:1 (kon.)
Rosice – Hlučín 0:0 (kon.) | Vyškov – Vrchovina 0:2 (kon.) | Zlín B – Uh. Brod 2:0 (kon.)
FC Baník Ostrava B
2:2 (2:0)
SK Uničov
Středa 04.09.2019, 16:30 • Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:46:11)

Je dobojováno! Máme za sebou utkání dvou zcela odlišných poločasů. Ten první patřil Baníku, který díky Celbovi a Buchtovi brzy vedl o dva góly. Další možnosti domácí ale nevyužili, čehož ve finále musí litovat. Po změně stran totiž začal tlačit Uničov, jenž po snížení Krče vyrovnal z Ambrozkovy penalty na 2:2. Ostravané si vytvořili tlak až v poslední čtvrthodině, vyloženou šanci však neměli a v nastaveném čase naopak málem inkasovali z hlavičky Můčky.

90+2

90+2
    Centr Ambrozka nebezpečně propadl před branku. Resultoval z toho ještě roh a nebezpečná hlavička Jakuba Můčky, jež proletěla těsně vedle branky.

90+1
    Po faulu na Komendu se chystá ještě jedna standardní situace. Míč si na levé straně pečlivě chystá Ambrozek.

90
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány dvě minity.

89
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Milan Urban.

88
    Domácí vyrábí jeden centr za druhým. Pokorný se už k hlavičce dostal, ale míč byl ztečován na roh.

87
    Znovu v akci slovenský záložník, jehož centr byl sražen na Russmanna. Ani jeho zakončení přes protihráče ale neprošlo.

85
    Právě Lalkovič rozehrál roh z pravé strany, jenže hosté byli ve vzduchu opět velmi jisti.

84
    Dalekonosné střely ostravského klubu většinou neprocházi přes první překážku. Teď to nevyšlo pro změnu Lalkovičovi.

83
    Žlutou kartu dostává Aleš Krč (SK Uničov).

83
    Obrana Uničova se během poločasové přestávky zázračné zpevnila. Nyní si snadno poradila se standardkou Lalkoviče.