Chrudim – Svarog Teplice 1:5 (kon.) | Sparta – České Budějovice 10:2 (kon.)
10:2 (7:0)
Dynamo PCO České Budějovice
Čtvrtek 05.09.2019, 20:00 • Arena Sparta, Praha 9 • 1. Futsal liga • 1. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn. (21:39:53)

Ve druhém kole se Sparta představí příští neděli v Liberci. České Budějovice čeká domácí střetnutí s Tangem Hodonín, dalším nováčkem VARTA futsal ligy.

Sparta udělala v každém z poločasů pět faulů, ale na desetimetrový kop dnes nedošlo.

Sparta zvládla bez problémů vstup do nové sezony a nováčka z Českých Budějovic deklasovala poměrem 10:2. O svém vítězství rozhodla již v prvním poločase. Ve druhém dějství své situace celkem přehrávala. Vyjma Azema Brahimiho a Libora Gerčáka se dostali do hry všichni hráči na domácí straně.

40
    Drahovský nahrál Rickovi na pravou stranu, ten trefil prostor vedle bližší tyče.

40
    Faul na brankáře Plecitého je tím třetím, který Dynamo udělalo ve druhém poločase.

39
    Po posunutí Novaka mířil Drahovský křížem zprava do nohy Beránka.

39
    Lengyel přišel o balón a kombinuje tak Wilde s Kocićem.

39
    Nepovedená křižná nahrávka z levé strany na Slámu, hraje tak Sparta.

38
    Kocić střílel z pravé strany, Beránek si tentokráte věděl rady.

38
    Wilde presoval bez úspěchu proti Beránkovi. Po levé straně se rozběhl Lengyel, ale nevyšla mu nahrávka kvůli zásahu Novaka.

37
    Sparta právě vstřelila branku!
    MLADEN KOCIĆ si naběhl k pravé lajně a bombou pod víko dal desátou trefu Sparty v zápase. Asistence: Tihomir Novak.

37
    Plecitý vyběhl z branky. Následně Hačka za devítkou pálil mimo tři tyče.

37
    Novakův pas ze středu do levé poloviny vápna nezpracoval Wilde, rozehraje tak Peterek.

36
    Novak udělal pátý faul Sparty ve druhém poločase a domácím hrozí desítka.

36
    Seidler viděl na středu nabíhajícího Novaka, přihrál mu zprava. Následně Beránek vystrčil pravou ruku proti kličce.

36
    Bodlo Slámy ze střední vzdálenosti končí vedle levé tyče.

36
    Radouch se hezky uvolnil kolem Ricka na levé straně a na přední tyči jej vychytal Plecitý.

Vít Muzikář

Branky: 1. Drahovský, 2. Drahovský (Seidler), 7. Drahovský (Rick), 10. Novak (Wilde), 13. Kocić (Wilde), 14. Seidler (Drahovský), 17. Seidler (Drahovský), 28. Seidler (Drahovský), 32. Jasanský, 37. Kocić (Novak) – 24. Jasanský, 31. Radouch

Sparta Praha: Vahala (Plecitý, Gerčák) – Seidler, Rick, Křivánek, Drahovský (C) – Amadeu, Wilde, Kocić, Novak – Hora, Brahimi.
    Dynamo PCO České Budějovice: Beránek (Jasenský) – Pouzar (C), Benát, Lengyel, Hačka, Peterek, K. Sláma, Jasanský, Radouch, Hrbáč.

Rozhodčí: Milner – Řeháček