Jekatěrinburg – Petrohrad 5:2 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 3:4 (kon.)
CSKA Moskva – Nižněkamsk 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Omsk – Čerepovec 1:5 (kon.)
Soči – Minsk 5:4 (kon.)
po s.n. (0:2)
Mountfield HK
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 06.09.2019, 17:00 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • turnaj O Pohár DHL • 1. kolo

To je z dnešního zápasu už definitivně vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou. (19:56:09)

Juniory Mountfieldu čeká hned zítra další zápas; hradečtí mladíci se představí znovu v Malé hale ČPP Arény, tentokrát v pravé poledne proti Zlínu. To Olomoučtí už vyhlíží další utkání v Pardubicích, hrané rovněž v sobotu.

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči, kteří se také dostali do vedení zásluhou Petra Poppela. Zkraje druhé třetiny ale Olomouc zvýšila aktivitu a vyrovnala zásluhou Daniela Ministra. Hanákům ale ani ne o minutu později sebral vítr z plachet Matěj Morong, který poslal svůj tým podruhé v utkání do vedení. Těsně před druhou sirénou však za hosty ještě stihl skórovat znovu Ministr. Ani poslední dvacetiminutovka ale nerozhodla; v ní se totiž postupně prosadili David Vosátko a za domácí tři minuty před koncem Matyáš Budina. Hráče tak čekalo prodloužení hrané 3 na 3. Během pěti minut ale gól nepadl a utkání dospělo do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější Hanáci, ti dvakrát proměnili, a z Hradce Králové si tak odvážejí o jeden bod navíc.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Rozhodující nájezd nakonec proměnil MATĚJ TOMAJKO. O bod navíc z dnešního zápasu tak berou Hanáci.

4. série
    0:2
    Pinkas se svou střelou neuspěl, je rozhodnuto!