Kazachstán – Španělsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Polsko 0:1 (kon.) | Ukrajina – Finsko 0:2 (kon.)
Česko – Litva 2:0 (kon.) | Rusko – Srbsko 1:0 (kon.) | Wales – Belgie 1:0 (kon.)
Ázerbájdžán – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Lucembursko 3:0 (kon.) | Norsko – Kypr 2:1 (kon.)
Turecko – Anglie 2:3 (kon.) | Černá Hora – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Sev. Irsko – Malta 0:0 (kon.)
Irsko – Arménie 1:0 (kon.)
Ázerbájdžán
2:1 (1:0)
Slovensko
Pátek 06.09.2019, 18:30 • Dalga Stadium, Baku • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:26:00)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:14.

Je konec. Ázerbájdžán nakonec překvapivě dokázal porazit Slovensko 2:1.
    Už v 7. minutě totiž poslal domácí mužstvo do vedení Baris Ekincier. Ve 24. minutě to bylo málem 2:0, ale Vantruba předvedl skvělý zákrok. Ve 33. minutě si Ázerbájdžán vypracoval další velkou šanci, ale ani střela Oksuze neskončila gólem.
    Do druhé půle vstoupili Slováci aktivněji, ale Strelec nedokázal vsítit gól v 55. minutě. To ovšem napravil v 82. minutě Tupta a zdálo se, že Slovensko má síly na otočení zápasu. Ovšem v 90+3. minutě se hostující hráč dopustil chyby, kterou následně využil opět Ekincier a vystřelil tři body Ázerbájdžánu.

90+6

90+5
    Střela hostujícího hráče byla zblokována a následuje tak rohový kop Slovenska.

90+4
    Slovensko se sice dostalo dopředu, ale tam nedokázalo nic velkého vymyslet.

90+3
    Ekincier ještě uviděl žlutou kartu za svléknutí dresu při oslavě gólu.
    90+3. Baris EKINCIER - 2:1

90+3
    Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
    Tak tohle je neuvěřitelné, jelikož domácí jdou zpět do vedení a to 2:1! Hostující hráč zachyboval a nedokázal odkopnout balón, čehož využil Maharramli, který opět na hraně ofsajdu vyslal do velké šance BARISE EKINCIERA a ten se štěstím překonal brankáře Vantrubu. Asistence: Maharramli.

90+1
    Slováci jsou opět u balónu a snaží se dostat dopředu a ke střele na bránu.

90
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Hajijev, přichází Sulejmanov.
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomič, přichází Koval.

89
    Nyní hosté získali rohový kop z levé strany a mají tak šanci jít do vedení a vyhrát toto utkání.

88
    Slovensko drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
    86. Ekincier neprostřelil obranu soupeře.

86
    Domácí si vypracovali dobrou šanci, ale střela Ekinjiera byla zblokována hostujícím hráčem!

85
    Balón skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Ázerbájdžán.

84
    Exekuci standardní situace si vzal na starost Sluka, ale jeho přímý kop skončil pouze v moci Ibrahimova.

83
    Slováci chtěli rychle vstřelit druhou branku, ale domácí se dopustili faulu a hosté tak mají k dispozici přímý kop.