Pardubice B – Zbuzany 2:2 (3:2 po pen.) | Velvary – Bohemians B 0:0 (9:8 po pen.) | Ústí n/O – Přepeře 2:1 (kon.)
po penal. (3:2)
FK Pardubice B
2:2 (0:1)
FK Zbuzany 1953
Sobota 07.09.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 5. kolo

Fotbalisté Pardubic získali do tabulky dva body, byť ještě dvacet minut před koncem prohrávali 0:2. Po gólech Zukala a Mužíka však dokázali vyrovnat a penaltový rozstřel pak zvládli lépe. (12:15:39)

5. série
    3:2
    Neproměnil ani pátý domácí exekutor. Pardubice vítězí!

5. série
    3:2
    Pátý hráč Pardubic nedal! Hosté ještě mohou rozstřel prodloužit.

Střílení penalt začíná.

Hráči Pardubic dokázali dvěma slepenými góly Zukala a Mužíka srovnat dvougólové manko a remíza po 90 minutách znamená, že se budou kopat penalty o bonusový bod.